Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Modem HUAWEI E160 - nie widoczny

11 Sie 2010 14:00 6976 7
  • Poziom 14  
    Witam. Problem mam taki ze jak podepnę modem HUAWEI E160 to słyszę tylko dźwięk ale w manager urządzeń i w programie do łączenia się z netem nie jest modem widoczny.
  • Poziom 18  
    Jak masz oryginalne sterowniki do modemu i masz USB 2.0 i nie jest zryty system to modem możesz wyrzucić.
  • Poziom 14  
    System Windows 7 Starter bo na małym lapku, sterów oryginalnych brak. W ogóle w manager urządzeń nie wykrywa modemu tylko dysk przenośny i CD
  • Poziom 17  
    Wiec wejdz na ten dysk przenosny/cd i uruchom aplikacje startowa dla tego modemu. Oprogramowanie moze byc dostarczone wlasnie w ten sposob. Oczywiscie wymagana jest zgodnosc sterownika z Twoim systemem operacyjnym.

Pozdrawiam.
  • Poziom 14  
    Otóż zapomniałem powiedzieć o dość istotnej rzeczy czyli to że modem działał dotychczas w sieci ERA lecz teraz po zdjęciu SIMLOCKA ma działać w PLUS.

Sprawdziłem i na jednym kompie działa dobrze a na innym na tym co ma działać to modemu nie widzi.
  • Poziom 30  
    Jeśli nie instalowałeś sterowników do modemu to PC wykryje tylko nowy dysk. Na tym dysku są zapisane sterowniki. Teoretycznie aplikacja znajdująca się na tym dysku powinna się sama się uruchomić i wszystko zainstalować. Jeśli tak się nie stało to uruchom ją ręcznie. Sterowniki są niezbędne aby E160 przez USB był widziany jako modem.