Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaka słuchawka bluetooth?

11 Sie 2010 20:30 4905 5
  • Poziom 8  
    Witam!

Potrzebuje kupić słuchawkę bluetooth do 250zł. Słuchawki używam w samochodzie więc zależy mi na dźwięku słyszanym przeze mnie oraz przez moich klientów (czytałem że nawet drogie słuchawki mają taki dźwięk że lepiej ich nie kupować). Ważną sprawą jest też wygoda noszenia słuchawki, aby nie uwierała w jakimś miejscu. Bardzo proszę o opinie samych użytkowników słuchawek, ponieważ zwykłych opisów już się naczytałem na necie.

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi!
  • Poziom 17  
    Zależy do jakiego telefonu.Ja do nokii używam HS-26W i nie narzekam,całkiem wygodna.
  • Poziom 8  
    Telefon to nokia 3720 Classic.
  • Poziom 18  
    Gdyby co posiadam kilka sluchawek HS-26W tanio na sprzedaż, w tym jedna nowa.
    Co do jakości dźwięku to zgadzam sie z #podoboq, uzywalem kilku modeli Nokii sluchawek i Motoroli i jakość porównywalna, nie widzialem a raczej slyszalem róznicy.
    Telefon nie ma nic do słuchawki bo i tak z każdym telefonem będzie działa kazda sluchawka, nawet z 6310i :P
  • Poziom 1  
    Koledzy podpinam się do tematu żeby nie zakładać nowego, również chciałbym nabyć słuchawkę.
    W stajni posiadam 3 x Nokia (X3, 6300, 3110c) i chciałbym żeby ze wszystkimi współpracowała.
  • Poziom 9  
    No to i ja się podepnę licząc na odzew :)... Potrzebuję słuchawki bluetooth, w dobrej cenie - dla mnie, nie dla sprzedającego :) - która obsłuży zarówno Samsunga GT-S3350 i LG KU 990i. Czy to w ogóle możliwe? Jeśli się nie da, to proszę coś polecić do tego Samsunga. Dzięki z góry.