Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Thomson DPL953REC zawiesza się

11 Sie 2010 22:37 1734 5
  • Poziom 14  
    Witam!
    Mam problem z amplitunerem Thomson DPL953REC po włączeniu pojawia się ekran startowy a na wyświetlaczu napis "POWER ON" i na tym koniec... nie reaguje na żadne przyciski z pilota, ani z klawiatury, brak dźwięku w głośnikach. Wszystkie napięcia z przetwornicy są OK. Wzmacniacz dostaje swoje 35V. Jak wyciągnę tasiemkę od DRL-200 (nagrywarki) to po chwili po włączeniu pojawia się na ekranie napis "LOADING" i a na tym staje... Nie można nawet go wyłączyć, jedynie wtyczką z gniazdka... Może ktoś ma pomysł co to w ogóle może być... Wkładam płytkę z firmware ale on tylko na okrągło kręci płytą i nic nie zczytuje, a na ekranie wciąż tylko ekran startowy.
    Proszę was o pomoc, bo nie mam już pojęcia co to może być... posiadam różne programatory itp... może wgrać firmware przez programator? tylko skąd je wziąść...
    Pozdrawiam ŁukaszEK_ZENER
  • Poziom 14  
    No właśnie nie. Klient twierdzi że nic nie robił firmware, aczkolwiek wszystko możliwe... czy istnieje możliwość jakoś inaczej wgrać to firmware bo jak mówiłem z płyty nie idzie ;/
  • Moderator
    Tak - wylutować pamięć, w programator , wgrać, wlutować.