Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BMW E46 323i po wciśnięciu sprzęgła przytrzymuje obroty

12 Sie 2010 10:43 5220 7
  • Poziom 15  
    Witam
    mam problem jak w temacie, otóż po wciśnięciu sprzęła przytrzymuje na jakies 2s. obroty a dopiero potem spadają, np. jade obroty mam około 3500 wciskam sprzęgło silnik utrzymuje przez jakieś 2s. obroty po czym powraca na bieg jałowy
    pozdrawiam
  • Poziom 31  
    Napisz co już sprawdziłeś oprócz diagnozy organoleptycznej.
  • Poziom 15  
    błędów w sterowniku żadnych nie ma jestem na etapie sprawdzania regulatora biegu jałowego i przepustnicy jakbyście mieli jakieś pomysły to podrzućcie
    czyszczenie nic nie dało aczkolwiek było dużo syfu. sprawdzę jutro przepływomierz na testerze może to on daje ciała
    pozdrawiam
  • Poziom 2  
    panowie doradzcie coś o tych obrotach, mam bmw e39 i jak zmieniam bieg to obroty utrzymuja sie przez jakies dwie sekundy nie wiem od czego zacząc szukac...pozdrawiam
  • Poziom 15  
    przepływomierz uszkodzony jutro będę miał drugi. prawdopodobnie to jest przyczyną aczkolwiek okaże się jutro
    pozdrawiam
  • Poziom 2  
    siemianek napisz czy jak wymieniłeś ten przepływomierz to usterka zniknęła bo ja mam to samo i nie wiem gdzie tkwi problem
  • Poziom 26  
    Nie mogło pomóc ale wymień. Jak znam życie to jeszcze wiele wymienisz zanim dojdziesz do wniosku, że jednak przepłacasz. Czasem taniej jest dać komuś zrobić, własne ego schować w kąt szafy. Jak to zrozumiesz to wróć i napisz.
  • Poziom 15  
    Witam po wymianie przepływomierza który i tak był niesprawny jest oki, tzn. szybciej wchodzi na obroty nie faluje wogóle no i ładnie opada z obrotów. tylko pisze ze przepływomierz był sprawdzany i tobie radzę zrobić to samo żebyś pieniędzy w błoto nie wyrzucił.
    pozdrawiam