Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV Samsung PS42A457 - Matryca

13 Sie 2010 06:26 3248 5
  • Poziom 9  
    Witam.
    Mam takie pytanie jako że nie znam się na elektronice ale potrafię wymienić np płytke w tv czy coś w tym stylu. Mam Tv jak w temacie, w którym ostatnio padła mi matryca. TV niby jest na gwarancji ale zakupiony w był w UK więc Autoryzowany serwis nie uznaje gwarancji i wycenił naprawę na 2300 pln :/. W związku z czym naprawa przestała być opłacalna :/
    Wczoraj znalazłem na allegro Matrycę własnie plazmę 42 cale, w której wizualnie wszystkie taśmy wyglądają identycznie, i występują w identycznej liczbie. Różnica polega na tym że jest to inny model według naklejki na matrycy. u Mnie w TV jest S42AX-YB04, a oferowana do sprzedaży to S42AX-YD01. I teraz moje pytanie czy ta matryca będzie pasowała do mojego TV??
    proszę o szybka odpowiedź gdyż nie wiem czy rezerwować ją u sprzedającego.
    Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
  • Poziom 9  
    Widzę że nikt się nie wyrywa z pomocą.
    To może z innej strony...
    W jakim TV (które są teraz w sprzedaży) może być zamontowana matryca która będzie pasowala do mojego TV???
    Może ktoś pomóc??
    Pozdrawiam
  • Poziom 25  
    Powinna pasować a przedewszystkim czy gniazda na matrycy sa w tym samym miejscu osadzone
  • Poziom 25  
    Cytat:
    Mam takie pytanie jako że nie znam się na elektronice ale potrafię wymienić np płytke w tv czy coś w tym stylu. I teraz moje pytanie czy ta matryca będzie pasowała do mojego TV??

eprom napisał:
    Powinna pasować

Jak nie będzie pasowała to możesz podać kolegę eprom do sądu z powództwa cywilnego. W razie problemów znam dobrego adwokata.
  • Poziom 43  
    Cytat:
    Mam takie pytanie jako że nie znam się na elektronice ale potrafię wymienić np płytke

To może po prostu oddaj TV do "normalnego" serwisu, a nie autoryzowanego i wtedy okaże się, że wcale matrycy nie trzeba wymieniać, bo jest sprawna?

W UK kupowałeś sprzęt bez gwarancji na całą Unię? O ile więcej taka opcja kosztowała, że nie warto było?
  • Poziom 25  
    Kolego aruna a na jakiej podstawie ma mnie do sądu podać?To koncowka oznaczenia na natrycy jest inna to nie oznacza że nie będzie pasować,troche w laptopach wymienialem matryc i tez sie oznaczenia nie zgadzały a jakoś można było je zastapić zamiast oryginalnej matrycy.Pozdrawiam

Regulamin pkt 15, proszę poprawić.
    I udzielić odpowiedzi na pytanie:
    Czy wiesz na pewno, że te matryce są zamienne bezpośrednio lub potrafisz podać co należy zrobić, aby zastąpić je wzajemnie.
    Bo jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi "nie, nie wiem", to po co tu zabierasz głos? Aby coś napisać dla sztuki? [@m]