Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[e36] nowy siłownik w klapie bagażnika

13 Aug 2010 18:01 2360 2
  • Level 2  
    witam :)
    nie zawsze zamykała mi się klapa bagażnika, więc postanowiłem wymienić siłownik. Kupiłem, przykreciłem na miejsce, ale mam problem z przewodami... probowałem podlaczac rozne kombinacje przewodow i zadne nie dzialaja. Wie ktos może co z czym powinienem podłaczyc? dla ułatwienia dodaje zdjecia. na 1 zdjeciu kable i kostki z samochodu, na zdjeciu 2 kolory z nowego siłownika. silownik ktory kupilem z wygladu jest taki sam. brakuje mu tylko kostek, sa gole kable. nie bardzo wiem, za co odpowiadaja kable przy samochodzie i przy tym silowniku. samochód to bmw e36 94' 1,6i Prosze o pomoc :)

[e36] nowy siłownik w klapie bagażnika [e36] nowy siłownik w klapie bagażnika [e36] nowy siłownik w klapie bagażnika
  • Level 31  
    Zwykle jest tak, że dwa kable (podwójne złącze) to silnik siłownika pozostałe to informacja zwrotna do ZKE.
  • Level 2  
    dzieki za podpowiedz. faktycznie cos sie zaczelo zalaczac, gdy podlaczylem po dwa przewody z osobnych wtyczke. mam troche problem z podlaczeniem reszty... niezle namieszane sa przewody w tym modelu ;/