Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kia Sportage pompa paliwa

15 Sie 2010 12:58 7221 8
  • Poziom 11  
    Posiadam samochód Kia Sportage 2.0 benzyna 16V DOHC 1996r. Chciał bym się dowiedzieć w którym miejscu w tym samochodzie znajduje sie pompa paliwowa.
  • Poziom 11  
    Dzięki wielkie. Gdyż mam taki problem, że po demontażu zbiornika paliwa w celu wymiany przewodów paliwowych, ta pompa prawdopodobnie uległa uszkodzeniu, ponieważ nie podaje paliwa. Czujnik również nie pokazuje ilości paliwa (cały czas jest na zero, a w zbiorniku jest około 20 litrów paliwa).
  • Poziom 26  
    Po co wyciągałeś zbiornik do wymiany przewodów? To się ciąga na "sznurku"...Pompa uszkodzeniu ulec nie mogła, albo kostki albo urwane przewody. Wyjąć zbiornik, wymieniać przewody i nie widzieć, że pompy nigdzie niet a dekiel na zbiorniku jest...
  • Poziom 31  
    Dopisze,że ładne dojście pod tylnym siedzeniem. Lubi zgnić masa przykręcana do pokrywki zbiornika jak i ona sama.
  • Poziom 26  
    I pięknie urywające się śrubki od dekla.:D Odkręcane szczypcami Morse'a bo o wkrętaku można zapomnieć.:D
  • Poziom 11  
    Zbiornik musiałem wyjąć, konieczność konserwacji podwozia nad nim, jak i samego zbironika. Kostka też nie jest uszkodzona, jedyne co to przewody "masy" uległy uszkodzeniu, ale przypiąłem je. Prawda, te śrubki będzie cięzko odkręcić. Ale najwyzej wiertarka i damy rade :) Coś się musiało uszkodzić, bo paliwa nie podaje, nie słychać, żeby w jakiś sposób działała. :/
  • Poziom 31  
    No to trza to chyba wysłać do początkujących.
  • Poziom 11  
    Także, jeśli ktoś by coś wiedział, czym to może być spowodowane, był bym wdzięczny za rady.