Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telefon z wifi i klawiaturą qwerty [HTC g1 czy HTC tuch PRO?

elbow 15 Sie 2010 13:37 4876 8
  • #1 15 Sie 2010 13:37
    elbow
    Poziom 11  

Mam zamiar kupić telefon z wifi, jakie doradzacie?
    Dobrze by było gdyby telefon miał klawiaturę qwerty rozsuwaną bądź taką mała pod wyświetlaczem, w ostateczności na ekranie dotykowym jednak wtedy ekran musi być dobrej jakości żebym nie musiał się denerwować podczas pisania.
    Jeśli to możliwe chce żeby był jak najmniejszy, jeśli klawiatura będzie pod ekranem to żeby nie był większy niż nokia e71.
    Musi być też "szybki" nie chce żeby przeglądanie stron, filmów czy zdjęć było niewygodne i powolne.
    głównie zależy mi na "googlowaniu" tematów na zajęciach i oglądaniu filmów na YouTube.
    Cena to okolice 500 zł.
    Jeśli w tej cenie nie znajdę nic takiego to będę wdzięczny za każdą poradę jeśli jednak się uda znaleźć coś w ten cenie będzie idealnie.
    Z góry dziękuję za pomoc.

• #2 15 Sie 2010 17:11
    szyba18
    Poziom 12  

Witam
    Wszystkiego nie można mieć :P
    Ale polecam bo mam sam SPV M650. WiFii. Nawigacja. Windows mobile 6
    Co do pisania niestety klawiatura na ekranie ale po zainstalowaniu własnej klawiatury większej spokojnie można pisać palcami.
    Co do You tube są do tego specjale wtyczki i wszystko ładnie śmiga chociaż co do zasięgu wi fi bywa rożnie w dodatku bateria długo nie wytrzymuje

• #3 15 Sie 2010 17:35
    elbow
    Poziom 11  

nie no to nie przypadło wogole w moje gusta, szukam czegoś innego i zapomniałem napisać musi mieć androida ze względu na ilość aplikacji.

Co sądzicie o HTC G1? slyszalem ze generalnie jest niezły ale jak tam wygląda sprawa z baterią? posiada ktoś i może powiedzieć ile wytrzymuje przy dosyc intensywnym uzytkowaniu?

@edit
    w pewnym serwisie jest do kupienia htc touch pro za 550 zl będzie to lepszy wybór niż htc g1 z androidem?

generalnie jaki system jest lepszy?
    WM czy android?

• #4 16 Sie 2010 12:15
    elbow
    Poziom 11  

Podbijam i ponawiam pytanie

HTC g1 czy HTC Touch PRO?

• #5 16 Sie 2010 14:17
    daavid117
    Poziom 42  

G1 to dobry telefon, a o Touch nie mogę się wypowiedzieć, bo nie miałem go w rękach. Mówiłeś coś o mnogości aplikacji na Android'a. Zapewniam Cię, że na Windows Mobile znajdziesz tyle samo, albo i więcej aplikacji więc nie rezygnuj od razu z tego systemu.

• #6 16 Sie 2010 15:11
    elbow
    Poziom 11  

tak też właśnie wyczytałem dlatego właśnie zastanowiłem się nad HTC touch pro wydaje mi sie ze touch ma wygodniejsza klawiature no i podobno odtwarzacze video i muzyki na WM sa lepsze

• #7 16 Sie 2010 15:14
    daavid117
    Poziom 42  

Czy są lepsze to nie wiem, bo nie widziałem żadnego na Androidzie. Powiem tylko tyle, że odtwarzaczy na WM jest tak wiele, że na pewno znalazłbyś coś ciekawego dla siebie.

• #8 19 Sie 2010 09:40
    elbow
    Poziom 11  

a podbije jeszcze do góry może ktoś jeszcze się chętnie wypowie

• #9 02 Wrz 2010 10:08
    testudines
    Poziom 1  

Cześć,

mam G1 i generalnie jest ok, na razie nie znalazłem innego, którym ten bym zastąpił, przede wszystkim ze względu na wygodną (w moim odczuciu) klawiaturę. Z drugiej strony G1 ma istotne wady:

działa na nim tylko android 1.5 (a już jest 2.1 czy nawet 3.0 na horyzoncie), niby ktoś gdzieś wgrywał 1.6, ale to jest sprzęt bez przyszłości

bateria trzyma do trzech dni przy wyłączonym wifi, 3g i bluetoothie, jak mam włączone wifi (z voipem) to praktycznie muszę ładować każdego dnia

jest wielki jak cegła, ale to chyba cecha każdego telefonu tego typu (dla porównania wcześniej miałem nokię 6300i)

po prawie dwóch latach użytkowania zaczynają szwankować klawisze (menu, enter, spacja...), działają ale mniej chętnie niż na początku

co do solidności obudowy, jest ok, wytrzymał upadki z małej wysokości (ok. 1m), odsuwany ekran nie odpada

podsumowując, teraz kupiłbym nowszy telefon z androidem, do przeglądania stron powinna wystarczyć wirtualna klawiatura (w g1 też jest i jest ok, czasem używam)

pozdrawiam
    Adam

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo