Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Różnice pomiędzy Grand Voyager a Voyager

waldboraat 15 Sie 2010 15:17 12342 6
  • #1 15 Sie 2010 15:17
    waldboraat
    Poziom 8  

Czesc Wszystkim !
    mam pewien problem,chce kupic grand voyagera IV 2.5 crd rok 2004 lub 2005 bo potem to juz tylko wychodziły 2.8 i to tylko w automacie a ja za wszelka cene chcę manuala. czy ktos mi moze napisac jaka jest różnica pomiedzy voyager a grand voyager?
    dzieki i pozdrawiam wszystkich!!!

2 6
  • #2 15 Sie 2010 16:19
    dzimi
    Moderator

Przeniosłem z "Inne". Proszę czytać opisy działów.

2
  • #3 15 Sie 2010 23:02
    marcys20
    Poziom 18  

roznica miedzy grand a zwyklym jest taka ze grand jest dluzszy...ale o ile ta konkretna wersja to sam sobie poszukaj :-)
    PS. dlaczego tak usilnie chcesz diesla i do tego w manualu? nie lepiej kupic sprawdzona niewysilona jednostke np. 3,8 w automacie , niz pchac sie w na sile zeuropeizowana wersje trzepiacego diesla?

0
  • #4 16 Wrz 2010 11:30
    pekor
    Poziom 9  

Tak jak wspomniał marcys20 różnica jest w długości - to aż 30 cm ale przekłada się odczuwalnie na wnętrze i elementy jego wykończenia - przecież gdzieś się tych 30 centów musi zmieścić. Jak kupowałem to autko to w pewnym momencie stwierdziłem "po co mi GRAND" skoro i tak nie jeżdżę z tyłu?" ale jak wsiadłem do zwykłego voyka to od razu wróciłem do pierwszego wyboru - i tak dziś jeżdżę GRAND VOYKIEM no i czasem zdaża mi się podróżować z tyłu :-) - polecam jednak dłuższy a co do manuala to bym się nie upierał - nie jest źle ale jak ktoś pojeździł automatem to nie chce wracać do manuala - zawsze jedna "dodatkowa" wolna ręka

0
  • #5 06 Sie 2011 22:12
    kopernik1977
    Poziom 1  

witam moze mi ktos powiedziec czy blotnik przod z GRAND VOYAGER bedzie pasowal do voyagera i zderzak przod dzieki

0
  • #6 04 Wrz 2011 19:22
    MustangKrynica
    Poziom 10  

Tak blotnik zderzak lampy pasuja od granda do zwyklego.Ogolnie caly przod pasuje

0
  • #7 01 Kwi 2016 19:20
    astoto
    Poziom 9  

witam,

potwierdzam. Voyager jest krótszy od Grand Voyagera.
    Posiadam voyagera i jestem bardzo zadowolony, ale przymierzam się do zakupu granda. Niestety bagażnik w zwykłym jest mały. W grandzie też nie powala, ale dla mojej 7 osobowej rodziny to taka różnica jest znacząca.
    Pozdrawiam.

0