Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki klej do akcesoriów GSM

15 Sie 2010 18:19 3813 8
  • Poziom 13  
    Witam serdecznie wszystkich miłośników elektroniki. Chciałem się zapytać fachowców, jakiego kleju lub taśmy używa się do przyklejania np. klawiatury, przykładowo w modelu SE C902. Od jakiegoś czasu odłazi mi już klawiatura i chciałem ją sobie podkleić. Pozdrawiam.
  • Poziom 33  
    W tym przypadku napewno odpadają kleje na bazie cyjanopanu. Klawiaturkę w C902 najlepiej kleic elastycznym klejem typu vicol itp i smarować tylko brzegi.
  • Poziom 22  
    lub dobra tasma 2-u-stronna najlepiej 3m
  • Poziom 25  
    Vicol to jest klej do drewna. Zostawie to bez komentarza.

Tasma dwustronna najczesciej jest za slaba.

Osobiscie stosuje cyjanopan lecz robie to z wyczuciem. Ale uwazam ze jakis dobry elastyczny klej bylby lepszy.
  • Poziom 36  
    Ale vicol wszystko sklei ;) ja zawsze kleję klawiatury w C902 taśmą 2 stronną i dobrze trzyma.
  • Poziom 25  
    Akurat w C902 sztuka polega na połączeniu trzymania sie klawiatury z idealnym odpracowywaniem klawiszy.
  • Poziom 10  
    Polecam klej do obuwia, delikatnie pędzelkiem. Sprawdzone na kilku sztukach c902 i zawsze było oki.
  • Poziom 16  
    Butaprem jest uniwersalny i elastyczny.
  • Poziom 15  
    Dokładnie, butapren jest do tego najlepszy, zawsze możesz jeszcze raz odkleić, rozłożyć itp. Kropelką zabijasz na cacy czy to odbudowe czy inny element z plastiku.