Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laser Kss 240

09 Wrz 2004 21:55 2099 6
  • Użytkownik obserwowany
    Mam problem z laserem KSS 240 SONY, ma on 3 potencjometry i nie wiem do czego który. chciałbym powiększyć moc promieniowania diody laserowej, bo mimo czyszczenia słabo czyta, laser zdobyłem z odzysku.
  • Serwisant
    Trzeba pokrecic portwelem 200 z to koszt dobrego kss240 reszte daruj sobie
  • Poziom 33  
    zawsze można kilka razy kupić z odzysku , dużo zaoszczędzisz , wtedy za oszczędności można już kupić nowy oryginalny laser , bo nawet podróbki w cenie ok 100 zł są do :ass:

proponuję się nauczyć nie kupwać laserów z odzysku ... kręcenie nic nie daje , jak coś jest zużyte to się to wymienia na nowe , zwłaszcza w elektronice :)
  • Użytkownik obserwowany
    tak perkiem pierwszym z prawej nieco w prawo i czyta płytki nawet te szybko nagrywane i na jasnych płytkach dzięki!!! ZA rady. Już kilka razy odtwarzacz CD po zwiększeniu mocy lasera duuużo lepiej czytał , więc nie wierzę że to nic nie daje, a na ile,to już nie moje zmartwienie.
  • Poziom 19  
    jeśli dobrze rozumiem z Twojego postu- to martwi się klient. przecież to oszustwo. psujesz opinię o dobrych serwisantach! mimo to pozdrawiam
  • Poziom 28  
    Witam, w huma.pl, kss-240A, wersja lepsza kosztuje 77zł, +porto to daje 102 zł, to nie jest specjalnie drogo, jak za dobrej jakości laser, pozdrawiam.