Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki wybrać telefon, kwota do 1500zł

16 Sie 2010 20:12 1121 4
  • Poziom 9  
    Mam pytanie dotyczace telefonow , chcialbym kupic tel do 1500 zl i nie wiem czy kupic telefon z windowsem mobilnym , androidem czy moze z symbianem interesuja mnie dwa telefony : samsung omnia i8910 , samsung sgh-i900 Omnia , myslalem takze nad iphonem 3 ale raczej odpada , prosze o porady jakies dotyczace wm i androida i przyklady telefonow. Z gory dziekuje.
  • Poziom 1  
    Zależy do czego chcesz wykorzytywać telefon. Ja też się zastanawiałem nad omnią I lub II, ale kupiłem garmina-asusa M20 za 700zł w vobisie, ma windowsa mobilnego 6.1 z free upgradem do 6.5, 288Ram, procesor wszakże tylko ~520mhz ale spokojnie daje radę. Poza tym wifi i gps. W gratisie nawi całej europy (Garmin). Jak dla mnie bezkonkurencyjny.

Android - kolejny zakup będzie z androidem:)

Iphone super sprzęt (sporo się bawiłem) ale nie przekonałem się nigdy do maca;)

Pozdrawiam
  • Poziom 14  
    Iphone jest podobno dosyć wadliwy - zwłaszcza jego wyświetlacz. Może MIO K70 EXPLORA? Przejrzyj. I podaj w jakim celu potrzebujesz telefonu. :)
  • Poziom 10  
    Symbian znajdziemy w prawie każdej zaawansowanej Nokii. jednak jest to trochę stary i wolny system. dlatego go odradzam.
    Windows mobile moim zdaniem to puki co najlepszy system jest dobrze dopracowany i nawet szybki .
    Stawkę zamyka Android, najmłodszy z graczy. Jest to oparty na Linuxie system autorstwa Google. Ale zapowiada się bardzo dobrze i możemy mieć nowego lidera w dziedzinie systemów

A teraz ciekawostka:
    Windows Mobile, funkcjonujący pod taką nazwą od 2003 roku. W tym miesiącu miała miejsce premiera nowej wersji systemu (6.5), więc korzystając z okazji Microsoft postanowił zrezygnować z obecnej nazwy, zastępując słowo Mobile, słowem Phone. Tak powstał Windows Phone.
  • Poziom 9  
    hmm no nie wiem czy ten MIO K70 EXPLORA lepszy jest od sgh-i900 Omnia , telefon chcialem do przegladania stron internetowych i sciagania programikow , i wifi musi miec , hmm sprzedaz telefonow z androidem wzrosla w gore ale nadal nie wiem ktory wybrac wm czy androida , czytalem ze jest oparty na linuxie ale nie wiem co z tego wynika.