Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop do 3000 złotych. Na co zwracać uwagę?

16 Sie 2010 20:23 1288 7
  • Poziom 8  
    Witam, chciałbym się poradzić w sprawie kupna nowego laptopa. Zależy mi przede wszystkim na prędkości, mobilności i jakości filmów(chodzi mi tu o to żeby po podłączeni laptopa pod tv, ładnie śmigały filmy w hd itp. ;]

Zupełnie się na laptopach nie znam i chciałbym dowiedzieć się czego unikać, jakie marki najlepsze, na co najbardziej zwracać uwagę(w zależności do w.w. potrzeb)

P.S
    Cztero-rdzeniowy procesor w laptopie to wydatek ponad 3 tyś. ?, czy da się coś znaleźć?
  • Poziom 8  
    Sorry że drugi post ale zmieniłem/sprecyzowałem pytanie, wiec chce odświeżyć temat ;]
  • Poziom 10  
    Witam, ja osobiście polecam Lenovo. Firma wcześniej - za czasów IBM robiła podzespoły do laptopów o ile się nie mylę. Od prawie 2 lat mam Lenovo G550 i ani razu nie miałem z nim problemu. Wiele razy podpinam laptopa pod TV i filmy w jakości HD śmigają bez problemów. Równie dobre opinie słyszałem o Toshibie, ale sam nie miałem kontaktu, więc nie potwierdzę.
    Nie polecam Acerów - mam jednego i średnio co 2-3 miesiące jest reklamowany (a laptop nie opuszcza domu - traktowany tylko jako maszyna do użytku domowego - zamiast stacjonarnego PC).
  • Poziom 12  
    W tej cenie polecam Della Vostro 3500
    http://www.x-kom.pl/p/57053-notebook-laptop-1...tro-3500-i5-450m-4096-320-gf310m-srebrny.html

Matowa matryca, wyjście HDMI jest, 3 letnia gwarancja (bardzo dobra, dzwonisz do serwisu, w ciągu kilku dni zjawia się u ciebie serwisant, naprawie usterkę).

Nie kładziesz jakiegoś większego nacisku na gry? Aż tak mocna karta graficzna to nie jest, ale spokojnie wystarczy.
  • Poziom 43  
    Głos na Dell, za gwarancję i całokształt.
  • Poziom 12  
    także szukam podobnego zestawu w podobnej ceni
    ale ma takie pytanie... czy obecnie napedy to od razu nagrywarki w laptopach
    bo cholera w wiekszosci podaj namery DVD/RW ale nigdzie nie pisza ze to odrazu z nagrywrka... zeecza jasna powinno byc w dzisiejszych czasach.. ale pytam czy jeszcze mozna sie nadtknac na takie buble ze tak sie wyraze
  • Poziom 8  
    Mnie się wydaje że już wszędzie teraz wsadzają takie kombajny bo to dużo nie kosztuje, a przy komputerach za taka cene to standard ;]