Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Facebook staję się zagrożeniem dla Youtube

lukasker 17 Sie 2010 00:00 1750 5
  • Facebook staję się zagrożeniem dla Youtube Facebook stał się trzecią najpopularniejszą stroną pod względem ilości oglądanych wideo. Facebook, w ciągu miesiąca wyświetlił 46.6 miliona wideo, podczas gdy rywale Yahoo 55 milionów a Google (YouTube) 142 miliony wideo. Także pod względem czasu spędzanego przy oglądaniu filmów Facebook radzi sobie niezłe, internauci spędzają średnio 18 minut miesięcznie oglądając filmy na FB, choć np. dla YouTube'a jest to średnio prawie 5 godzin miesięcznie. Wygląda na to, że walka o pozycje lidera między Google a Facebookiem jest coraz bardziej zacięta, raz w ofensywie jest Google a raz Facebook. Zobaczymy kto wygra walkę o dominację w sieci.

Źródło

Fajne! Ranking DIY
    O autorze
    lukasker
    Tłumacz Redaktor
    Specjalizuje się w: programowanie, strony www, sprzęt komputerowy
    lukasker napisał 2915 postów o ocenie 126, pomógł 0 razy. Mieszka w mieście Kielce. Jest z nami od 2010 roku.
    Gatesystem
    Poziom 16  
    Może jak będzie więcej konkurencji, to w końcu ustawią mozliwość uploudowania materiałów dłuższych niż 10 minut.
    mskojon
    Poziom 31  
    Ostatnio ten limit został zwiększony do 15 minut
    Gatesystem
    Poziom 16  
    Faktycznie 15 minut lub 2 GB, ostatnio wrzucałem jakoś miesiąc temu i się musiałem nagimnastykować co wyciąć a co nie.
    Cały materiał miał 13,5 minuty, a to peszek.

To co mnie w kurza w FB. to fakt ciągłych przychodzących zaproszeń od ludzi jakich nie znam i traktuję je jako spam i wręcz odrzuca mnie od FB..
    Olleo
    Poziom 17  
    Nie wiem, czy ilość obejrzanych filmów można nazwać zagrożeniem. To tak, jakby samochody były zagrożeniem dla wież HiFi, bo co druga audycja radiowa była wysłuchana właśnie w nich. Troche inne zastosowanie, nie? Że już nie wspomne, że aby cokolwiek obejrzeć, trzeba mieć konto na FB i być zalogowanym.