Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Reset BIOS w Fujitsu-Siemens Amilo pro v3525

17 Sie 2010 10:27 9802 8
  • Poziom 17  
    Chcę zrestartować BIOS, ale nie wiem gdzie jest bateria na płycie w tym lapku, znalazłem coś takiego:
    Reset BIOS w Fujitsu-Siemens Amilo pro v3525
    Ale wyjąłem na 20-30 minut, włączyłem i dalej to samo, tak więc wydaje mi się, że to nie jest bateria.
    Znajdowało się to nieopodal toucha.
    Jakieś rady?
  • Poziom 17  
    Jak na mój gust to jest mikrofon...
  • Poziom 17  
    No właśnie po bliższych oględzinach mi też właśnie na mikrofon zaczęło wyglądać, ale pewien nie jestem, w takim razie gdzie znajdę baterię od biosu?
  • Poziom 43  
    Zdejmij klawiaturę i wtedy szukaj baterii.
  • Poziom 17  
    Nigdy nie rozbierałem laptopa, rozkręciłem wszystkie śrubki i obudowa wszędzie odchodzi, ale w środku są taśmy i nie mam pojęcia jak się do nich dostać aby je rozpiąć, a przez to nie mogę do końca zdjąć obudowy, do tej części ze zdjęcia się dostałem, bo była przy touch, a tutaj dostęp jest doby.

Edit.
    Wyjąłem klawiaturą i pod nią nic nie ma, co w ogóle baterie przypomina. 95% pod nią jest obudowane.

Edit.2
    Znalazłem jakąś baterię, taką jak do zegarka, płaską, okrągłą i sporowatą, wyjąłem ją na chwilę i nic, BIOS jak był tak jest, nic się nie zmieniło. Może mam dłużej poczekać? Jak to działa?
  • Poziom 17  
    Kupiłem używany laptop i nie mogę wejść do biosu, niby nie jest mi potrzebny, bo w laptopie i tak ustawienia są marne, ale jak już go kupiłem, to chcę, aby wszystko grało i śmigało jak należy.