Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polar CZN300 nie chłodzi po awarii prądu

17 Sie 2010 14:06 1380 8
  • Poziom 9  
    Witam, proszę o pomoc czy warto naprawiać lodówkę, która nie chłodzi po awarii prądu, jedynie jak wyzeruje temperature i ponownie włącze to zaczyna chłodzić ale przecież nie będę 24h na dobe tego robić. Nie wiem jak zamrażalnik bo go nie potrzebowałam i był wyłączony. Pozdrawiam
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 9  
    Poradzcie cos prosze
  • Poziom 12  
    Może napisz coś więcej o tej ,,awarii prądu''
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 9  
    Dokładnie to nie wiem bo mnie nie było w domu, jak wróciłam w lodówce ciepło, właściciel mieszkania mówi, że pewnie za wysokie napięcie puścili...
  • Poziom 13  
    Czy ta lodówka jest na dwóch agregatach, czyli dwie osobne gałki jedna do lodówki,a druga do zamrażarki. Co się dzieje po załączeniu do prądu?? Sprężarki z tyłu pracują czy stoją??
  • Poziom 9  
    Są 2 agregaty, po włączeniu pradu coś (sprężarka?) buczy przez chwile 2min(?), podczas tej pracy kropelki na tylnej ściance lodówki zamarzają.
  • Poziom 13  
    A po tych 2 minutach pracy co się dzieje sprężarka wybija (słychać takie cyknięcie przekaźnika)?? Co się dzieje jak od razu chcesz ją ponownie załączyć nie rusza, czy znów pracuje 2 min. Czy po tych 2 minutach sprężarka się jeszcze włącza sama czy nie? Czy sprężarka jest mocno gorąca??
  • Poziom 9  
    Jednak sprężarka pracuje dłużej ok 10 min, później wybija i już nie rusza. Sama się nie włączy trzeba odczekać jakiś czas i samemu włączyć. Spężarka dość mocno się nagrzewa.
  • Poziom 9  
    pomoże ktoś jeszcze?