Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bezprzewodowe połączenie dwóch routerów

Mateo_19_07 17 Sie 2010 15:44 2332 4
  • #1 17 Sie 2010 15:44
    Mateo_19_07
    Poziom 19  

Witam. Otrzymałem ostatnio w prezencie routerek Linksys WAG200G. Posiadam również swojego Pentagrama Cerberusa P6331-42. I mam takie pytanko. Czy istnieje możliwość bezprzewodowego połączenia obydwu tych routerków? Jeśli tak to w jaki sposób?

0 4
  • #2 17 Sie 2010 15:54
    hicat
    Poziom 30  

Nie da się. Żaden z wymienionych przez Ciebie routerów nie posiada trybu Client. Dzięki któremu mógł byś zrobić z jednego "kartę sieciową wifi" i połączyć je razem bezprzewodowo.

0
  • #3 17 Sie 2010 16:00
    Mateo_19_07
    Poziom 19  

Niestety po cichu tak wlasnie obstawialem, ale wolalem sie upewnic ;)

No trudno ;)

0
  • #4 29 Paź 2011 16:30
    Wojcieszko87
    Poziom 7  

Witam. Panowie sory, że odświeżam temat, ale chodzi mi o to samo i nie ma sensu zakładać nowego... Również potrzebuję połączyć routery bezprzewodowo. Posiadam neostradę i do niej livebox 2.0 i chciałbym dokupić jakiś router (zapewne z repeaterem) aby przechwytywał on sygnał z liveboxa i rozdzielał go dalej...

I czy będzie to działać tak, że w domu na dole(parterze) jest livebox i podpięty będzie pod niego jeden komputer bezprzewodowo, a do tego w tym samym czasie u góry w domu będzie ten nowy router i do niego będą podpięte np. 2 komputery bezprzewodowo...

Czy będzie to działać i jaki dokładnie muszę kupić ten router, acces point... I czy livebox nie będzie tutaj przeszkodą?

0
  • #5 29 Paź 2011 22:11
    jimasek
    Moderator - Sieci, Internet

Airlive G.DUO będzie pewnym rozwiązaniem w twoim przypadku. Z urządzeniami w repeater często różnie bywa, polecam access point-a Airlive 5460AP,

0
  Szukaj w 5mln produktów