Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

zablokowany goclever 5066 fm bt

17 Sie 2010 17:19 4251 6
  • Poziom 2  
    witam. jestem posiadaczem GC5066FMBT otóż bawiłem się win ce i zostało założone hasło na start. kiedy odpalam navi wyskakuje okno godzina data i okienko password i migającym kursorem kreską ale nie pojawia się klawiatura do wpisania hasła. po podłączeniu do PC ActiveSync nie widzi urządzenia na PC jest tylko jako dysk wymienny. proszę o pomoc jak wywołać klawiaturę jak to odblokować
  • Pomocny post
    Poziom 39  
    wgraj na nowo firmware do tego modelu - co do zakładania hasła na nawigacje z CE - nie pierwszy raz się z tym spotykam - ale żeby nie powiedzieć to ordynarnie - na głupotę nie ma rady - na własne życzenie ludzie psują, kombinują, a potem płacz i zgrzytanie zębów
  • Poziom 2  
    dzięki, ale jak mam to zrobić bo jestem zielony
  • Poziom 43  
    aubergine napisał:
    dzięki, ale jak mam to zrobić bo jestem zielony

Jak jesteś zielony, oddaj do serwisu, bo zepsujesz jeszcze bardziej.
  • Poziom 2  
    nowy FW pomógł wszystko działa z małym wyjątkiem. nie działa jako zestaw głośnomówiący. łączy sie z tele można wybrać numer odebrać rozmowe ale nic nie słychać i mikrofon też nie działa. tak jak by coś był nie tak z BT
  • Poziom 38  
    Sa z tego co wiem cztery rozne wersje Firmware do tego modelu - duza szansa ze nie wgrales wlasciwego.
    Przez analogie - to rtroche tak, jakbys nie wgral na PC driverow do karty muzycznej - z tym ze tu drivery sa wkompilowane w plik firmware.
  • Poziom 2  
    wydaje mi sie że jak wcześniej wchodziłem w katalog windows to była tam ikonka od BT a teraz jej nie ma. jak sprawdzić wersję FW i jak sprawdzić jaka powinna być