Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

samsung clx 3175 - "skan. otw, zesp.pap.2"

17 Sie 2010 17:31 6042 6
  • Poziom 1  
    Witam mam problem z urządzeniem wielofunkcyjnym samsung clx 3175. Używając funkcji id copy postępowałam zgodnie z instrukcją obsługi ponieważ jest to nowe uradzenie. Po wykonaniu odpowiednich kroków nacisnęłam start aby dokument mógł się wydrukować i pojawił się komunikat niedostępny. Od tej pory nie można używać skanera, drukować ani kopiować. Poza tym pojawia sie jakiś dziwny komunikat skan. otw, zesp.pap.2 ? Czy może mi ktoś podpowiedzieć co z tym można zrobić. Przywróciłam ustawienia fabryczne lecz to nie pomogło.
  • Poziom 13  
    Przepraszam że wykopuje te temat ale u mnie pojawiło się to samo . Niby zacięcie papieru i otwarty skaner , a wszystko jest zamknięte a wszystkie układy dobze sprawdziłem i nie ma w nich pozostałosci papieru. Ktos wie jak ten komunikat usunąc / ominąć ?
  • Poziom 21  
    jesli na gwarancji to oddaj bo uszkodzeniu uległ czujnik papieru dlatego te komunikaty zaciecie lub otwarta pokrywa czujnik jest wpięty do płyty zasilającej tej z lewej strony u gory. pozdrawiam częsty przypadek czujnik sharpa taki czarny
  • Poziom 13  
    Dokładnie o to chodziło , wypiąłem wtyczke z tego czujnika i drukarka smiga . pytanie teraz czy lepiej zostawić wypięta czy wymienić czujni na nowy. Ale dzięki za Pomoc
  • Poziom 21  
    wymienić n nowy pare zlotych kosztuuje i pasuje od roznych drukarek pozdro
  • Poziom 1  
    szukam tutoriala jak zmienić ten czujnik i nic nie mogę znaleźć. pokieruje mnie ktoś proszę?
  • Poziom 21  
    Ten czujnik jest z prawej strony u góry trzeba wypiąć kabelek i ten czujnik wyjąć jest na zatrzaskach przyglądnij się to zobaczysz. pozdro