Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

citroen c15 wycieraczki nie działają.

18 Sie 2010 08:17 3082 6
  • Poziom 17  
    Próbuję przywrócić do życia wycieraczki ale bez schematu ciężko. Ale wykryłem, że ani na przekaźnik ani na przełącznik nie dochodzi napięcie zasilające. po podaniu 12V na przewód zielony przy przekaźniku wycieraczki działają. Ale gdzie są bezpieczniki w tym modelu. Pod maską są dwa białe pudełeczka z bezpiecznikami ale czy oprócz nich są jeszcze jakieś inne?
  • Pomocny post
    Poziom 39  
    Nie ma innych. Te bezpieczniki lubią śniedzieć, powyciągaj wszystkie, oczyść bezpieczniki i ich oprawki do połysku, przesmaruj czymś zabezpieczającym przed korozją i włóż na swoje miejsca.
  • Poziom 17  
    Okazało się, że bezpiecznik był przepalony w sposób niewidoczny dla oka. Ale tester nie kłamie.
  • Poziom 1  
    Witam.
    Wczoraj dostałem taki samochodzik ( c15 1.8 D 97r) tylko muszę doprowadzić go do ładu. W czasie jazdy padła mi wycieraczka przednia. Zaczęła pracować coraz wolniej aż się całkowicie zatrzymała. Czy to spalił się silniczek?
    Możecie mi powiedzieć gdzie są bezpieczniki od wycieraczki (które to) i jak ewentualnie wymontować silniczek aby go sprawdzić czy kręci.
  • Poziom 17  
    Bezpieczniki znajdują się pod przednią maską w plastikowych dwuch pudełeczkach patrząc na wprost nad silnikiem. Schematu niestety nie znalazłem.
  • Poziom 37  
    Opis powinien być na pokrywce (piktogram lub napis "wiper/wash")
  • Poziom 17  
    Przyczyną był zaśniedziały styk przy bezpieczniku. Te typy bezpieczników tak mają.
    Gdzie sąbezpieczniki? O tym w postach wyżej. Temat można zamknąć.