Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Fujitsu Siemens Amilo Pro v3525 i kilka pytań/problemów.

18 Aug 2010 14:58 2797 2
  • Level 17  
    Mam w/w laptop i tak, zainstalowałem Launch Manager Utility ze strony producenta pod mój model (z 2007 roku bodajże, nowszego nie było), teraz wszystkie klawisz z FN działają, ale, gdy klikam na włączenie/wyłączenie sieci, mam aktywne tylko WIFI oraz BT, jest jeszcze opcja UMTS, ale jest ona na ON i jest nieaktywna, brak możliwości zmiany, wiem, że w środku, od spodu obudowy, mam miejsce na kartę SIM, ale jej tam nie wsadzałem. Chciałbym wiedzieć, czy ta opcja uaktywni się po włożeniu karty SIM, czy po prostu nie działa, bądź jest coś nie zainstalowane.

Również w menedżerze urządzeń mam jedno nieznane urządzenie, a mianowicie Pamięć PCI FLASH, po zainstalowaniu systemu (Windows 7 x32), miałem 2 takie nieznane urządzenia, ale zaczęły się pobierać aktualizacje, pobrałem, wszystkie zainstalowałem i zostało tylko to nieznane urządzenie i nie mam pojęcia co to takiego jest.

Również mam pytanie co do klawiszy funkcyjnych, mogę zmienić przeglądarkę i pocztę, zmieniam przeglądarkę z IE na FF i jest ok, a pod MAIL chciałbym dodać FF z ustawioną stroną poczty online, konkretnie www.poczta.onet.pl
    I teraz czy da się dodać parametr do FF aby odpalał się z tą stroną?
    Wiem, ze da się dodać taki parametr firefox.exe -profilemanager i wydaje mi się, że kiedyś widziałem gdzieś, że można dodać tak ze stroną, ale po dodanie firefox.exe -www.poczta.onet.pl niestety odpala FF ze stroną główną, czyli parametr jest zły, więc prosiłbym o pomoc również w tym.

Przy okazji zapytam, jak zmieniam np. głośność, jasność itp. to nie pokazuje mi się żadna ikonka, tylko po prostu robi się to co ma robić, a na moim drugim Asusie, mam zrobione tak, że, na środku ekranu pokazują się ikonki pogłaśniania, ściszania itp.da się zrobić tak na tym Fujitsu? Domyślam się, że to z Asusa nie będzie na tym działało, więc nawet nie instaluję, bo nie lubię brudzić w rejestrze niepotrzebnymi/niedziałającymi programami.
  • Level 12  
    Do tego, by podczas operacji z klawiszy fn pojawiało Ci się coś na ekranie jest potrzebny oddzielny program.
    w nazwie ma OSD...

Jak / jeśli podniosę swojego FSC Amilo Pro 3515 to podam CI dokładnie te nazwy.
    Uszkodzenie mam takie jak w wątku:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1328806.html#6602305

Wymienione elementy zgodnie z poradami, ale chipset strasznie się grzeje.
    Pewnie też trzeba wymienić.
    Może podejmie się ktoś naprawy w cenie niższej niż zakup sprawnej płyty na alledrogo.pl?
    Albo odsprzeda w ekstra promocyjnej cenie?
  • Level 17  
    Znaczy nie rozumiem o które nazwy Ci chodzi i jakie uszkodzenia, nie pisałem nic o tym :)

A do tego OSD to skąd i jakie?