Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes Vito 638 2,3 benz. problem z ogrzewaniem

18 Sie 2010 15:41 3021 2
  • Poziom 9  
    Koledzy ma V klase 2,3 benzyna zaprzestało mi działać ogrzewanie. wcześniej miałem problem z tym, iż wystrzelił mi wąż z obejmy nabrałem wody z rzeki i po jakimś czasie przestał mi grzać. Dzisiaj rozebrałem elektrozawór, który mieści się w sąsiedztwie filtra powietrza. ten elektrozawór na trzy przewody, rozebrałem go z myślą, że jest zamulony. Po rozebraniu okazało się, że w miejscu gdzie jest cewka i taka błyszcząca tuleja zebrała mi się woda myślę, że jej tam być nie powinno.
    Dzwoniłem to jednego szrociaża który mnie sądzę, iż wprowadza w błąd, iż tylko ten elektrozawór pasuje do mojego benzyniaka.
    Proszę utwierdźcie mnie w prawidłowym przekonaniu czy od innych wersji np CDI lub sprinter pasuje ten elektrozawór czy brak ogrzewania może wiązać się z jeszcze innym problemem
  • Poziom 20  
    Wystarczy połączyć węże bez tego elektrozaworu i wtedy będziesz wiedział czy to wina jego była czy może nagrzewnicy.
  • Poziom 9  
    Powinienem wcześniej napisać to, iż problem z ogrzewaniem zrobił mi elektrozawór, który wymieniłem i mam teraz ogrzewanie. Kupujcie ten element patrząc na symbole pasuje zarówno od disli jak i benzynowych.