Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

drukarka laserowa do firmy

19 Sie 2010 08:59 2920 4
  • Poziom 2  
    wiem ze byly poruszane wielokrotnie takie tematy jednak w zadnym nie ma interesujacych mnie odpowiedzi!
    szukam drukarki laserowej (nie urządzenia wielofunkcyjnego) do biura taniej w eksploatacji (koszty tonerow, bebnów itp):
    wymagania to:
    -duplex
    -wydruk kolorowy
    -obsługa sieci

miesiecznie musi obsluzyc ok 1000 str
    cena jaka chce przeznaczyc to 2500- 3000 zl!

co mi polecicie bo w dziedzienie drukarek wogole nie jestem obeznany!

Popraw niechlujstwo językowe w swoich wypowiedziach! Dostępny jest przycisk "Pisownia" drukarka laserowa do firmy Regulamin pkt. 8.1, 15. [DriverMSG]
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 20  
    w tej cenie znajdziesz 4 Drukarki spełniające twoje wymagania.
    Cytat:
    Kyocera FS-C5300DN
    OKI C5850dn
    Canon i-SENSYS LBP 5300
    Samsung CLP-660ND

Tu masz linki do opisów. Decyzje podejmij sam.
    Cytat:
    http://www.chip.pl/testy/drukarki/drukarki-laserowe-kolorowe/kyocera-fs-c5300dn
    Niestety reszta wyżej wymienionych drukarek nie ma na stronie chip.pl opisów

Wszystkie mają duplex sprzętowy.
    Porównaj sobie koszty wydruku.
    Następnie zastanów się czy w poźniejszym okresie masz zamiar przejść na zamienniki tonerów.
    Gdy juz wybierzesz drukarkę poszukaj informacji czy dana drukarka ma licznik stron w tonerze.
    Niektóre drukarki zliczają wydrukowane strony i żądają wymiany tonera (twierdzą że jest pusty) gdy w rzeczywistości jest on nadal pełny.
    Wynika to z tego , że wg producenta toner starcza np na 1000 stron , i wydruk 1 żółtej kropki na środku strony jest uznawany za wydrukowanie kartki w kolorze.
    Mam nadzieję że naświetliłem ci wystarczająco problemy.
    Wyboru dokonaj sam :)
    Oczywiście są drukarki w niższej cenie tu masz adres rankingu drukarek wraz z opisami.
    Cytat:
  • Poziom 28  
    Proponuję HP CLJ 4650(A-4 ) lub HP CLJ 5550(A-3)reszta na pw
  • Poziom 2  
    szczepar napisał:

Gdy juz wybierzesz drukarkę poszukaj informacji czy dana drukarka ma licznik stron w tonerze.

ten licznik stron ma jakas swoja nazwe albo oznaczenia bo szukam na stronie producenta i w specyfikacji nic takiego nie pisze?
  • Poziom 20  
    Producenci się tym nie chwalą.
    Musisz poszukać w internecie na forach.
    Tam znajdziesz opinie na temat konkretnej drukarki czy ma licznik stron , który zlicza strony i twierdzi ze połpelny toner jest pusty.

To jeden z sposobów na wiekszy zarobek producenta.
    Ewentualnie podaj model to wysle ci na PM linki opisujące na forach dany model.
    Ale poziom i treść wypowiedzi na forum bedziesz musiał ocenić sam.

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1482144.html
    Tu masz przykład tematu gdzie wlasnie jest rozmowa na temat tanich drukarek i chipu w tonerze , oraz która z nich tego nie ma.