Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Gateway NV5214u sam się wyłącza

Mjuuk 19 Sie 2010 14:51 581 0
 • #1 19 Sie 2010 14:51
  Mjuuk
  Poziom 8  

  Witam,

  niestety laptopy.info coś (mam nadzieję, że chwilowo) nie działa, więc proszę o pomoc tutaj. Otóż od wczoraj mój laptop co jakiś czas - wyłącza się.
  Mam legalną vistę, laptop ma 13 miesięcy, tutaj jest dokładnie opisany.
  włączyłam the sims3, mam je od dawna i wcześniej nic takiego się nie działo, a wczoraj - pyk, po jakiejś godzinie grania wyłączyło się. Ok, włączyłam laptopa po kilkunastu minutach, może się zgrzał, pograłam znowu z godzinę - pyk.
  Poczytałam w necie, że tak się często dzieje z Simsami, jak laptop za słaby, że lepiej działa na stacjonarnych... ale teraz włączyłam (przepraszam za przekręcenie nazwy) narzędzie diagnostyczne pamięci (?), podczas pierwszego etapu, 50% wyłączył się :| włączyłam drugi raz, niestety nie widziałam ile procent było, ale po czasie trwania oceniam, że podobnie - znowu padł.

  Nic takiego wcześniej się nie działo, o baterię raczej dbam, rzadko kiedy rozładowuję ją do końca, bo najczęściej używam laptopa w domu na ładowarce.

  Bardzo proszę o pomoc, laptop kupiony w USA, więc sama wysyłka do brata, by go tam oddał do naprawy będzie mnie sporo kosztować, pewnie musiałabym poczekać do października aż mama tam poleci, a komputer jest mi bardzo potrzebny na studiach.

  0 0