Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV LED SHARP 40LE810E - Problem z wyszukiwaniem kanałów cyfr

alibyd 20 Sie 2010 12:42 6070 1
  • #1 20 Sie 2010 12:42
    alibyd
    Poziom 9  

Witam!
    Mam problem związany z wyszukiwaniem programów cyfrowych przez telewizor LED SHARP 40LE810E. Niby znajduje na określonych częstotliwościach pakiety programów, są one dostępne pod kolejnymi numerami wybieranymi z klawaitury pilota, ale nie ma ich na liście programów Dla tych programów nie ma też EPG. Telewizor nie wiedzieć czemu na listę programów wprowadził sobie tylko programy z jednego pakietu! Tak więc zamiast ok. 50 programów nadawanych cyfrowo mam dostęp za pomocą listy programów do zaledwie 8 (i do EPG też). Nie mogę w związku z tym ich posortować tak jak chcę itd. U kolegi na Sharpie 700 wszystko działa ok. Użyłem tych samych ustawień wyszukiwania co on.
    I jeszcze jedno. Po przełaczeniu z zakresu DTV na ATV (lub po jakiejkolwiek zmianie ustawień programów) przez 1-2 minuty TV pokazuje szum zamiast obrazu. Czy to normalne?

2 1
  • #2 30 Sty 2011 22:10
    alibyd
    Poziom 9  

Może kogoś zainteresuje jak sprawa zakończyła się:
    Po telefonie do serwisu Sharpa (podpowiedź serwisanta - proszę zainstalować nowe oprogramowanie nietrafiona - telewizor miał zainstalowane nowsze niż dostępne wtedy na stronie Sharpa), kilku mailach do Sharpa po dwóch miesiącach wreszcie odezwał się serwis: Poradzono mi przeprowadzić instalację dla ustawionego innego języka niż polski (nie chodzi o język menu). Wybrałem czeski i wszystko gra i buczy! Źle to jednak świadczy o programistach Sharpa...
    Temat można już chyba zamknąć.

0