Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

klej tytan

jeziorek 10 Sep 2004 21:11 1044 6
    jeziorek
    Level 11  
    witam, mam w domu klej do drzewa tytan, klasa D3 firmy selena - nadaje on sie do sklejenia plyty wiorowej czy lepiej kupic klej wikolowy bo nie jestem pewnien czy ten nie jest polimerowy, gdizes tak przeczytalem o tym kleju na grupie Plyta bedzie klejona i skrecana wkretami.
    pozdrawiam
    arek
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    tommi666
    Level 14  
    Co za głupie pytanie !!! Każdy klej jest dobry nawet "szkolny", chodźi po prostu o szczelność i niewiele większą sztywność !!!! Same wkręty nawet starczą jeżeli masz dobrze docięte płyty !!! :-(
    kalasz20
    Level 26  
    Szkolny się nie nadaje.Polimerowe są zwykle przeżroczyste i się bardzo ciągną w takie niteczki a rozpuszczją się w denaturacie. Jeżeli ten klej jest biały i się rozpuszcza w wodzie (Przed zaschnięciem kleju) to jest to kolejna wariacja wikolu , prawie wszystkie te kleje pachną tak samo , tylko różnią się elastycznością itp. Napewno będzie dobry.
    Pozdrawka.
    lechm56
    Moderator
    Klej typu "tytan" ma też właściwości uszczelniające-Nadaje się.
    ACULA
    Level 34  
    wg mnie
    Skład: wodna dyspersja polioctanu winylu
    Kolor: biały

Czyli wikol, który jest stosowany od wieków ;)
    Na drugi raz proponuję przeczytać co jest napisane na opakowaniu ;)

PS Lepiej sprawdź jeszcze, w necie może być pomyłka ;)
    jeziorek
    Level 11  
    skleilem obudowe i chyba sie nadawal :), klej wyglada jak wikol nie wiem cyz sie rozpuszcza w wodzie,ale po wyschnieciu jest przezroczysty. Teraz nadszedl czas na fornir i zastanawiam sie czy tez moge go na goraco potraktowac, napisane w sumie jest ze mozna stosowac na goraca,ale czy sposob klejenia forniru - zelazko bedzie odpowiadal. Czy poprostu dla pewnosci kupic wikol? mam tego kleju jescze troche i w sumie wolalbym go wykorzystac.
    pozdr.
    arek
    sauron9
    Level 22  
    Do klejenia forniru polecam klej kostny na gorąco. Co prawda strasznie śmierdzi, ale jest bardzo skuteczny