Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Peugeot 406 2.0 hdi 110 ps Autko po wypadku nie odpala

Tomi8504 21 Aug 2010 07:18 4739 4
    Tomi8504
    Level 1  
    Witam wszystkich mam problem może ktoś mnie naprowadzi na to jak go uruchomić autko miało czołówkę już jest naciągnięte ale nie odpala. Auto kreci lecz nie odpala na desce włączają sie tylko 2 kontrolki komputer pokładowy też sie nie włącza szukałem czujnika uderzeniowego ale go nie ma pod maską. Prosze o jakąś podpowiedz czego mam szukać
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    jawiczka
    Level 27  
    A sprawdzałeś kolego wszystkie bezpieczniki, często w czasie wypadku w samochodzie palą się różne bezpieczniki, i brakuje zasilania.
    Reflekt
    Level 17  
    czujnik kolizyjny jest zamontowany na prawym nadkolu , czerwony kasel
    A.G.
    Level 15  
    Owszem wyłącznik kolizyjny mógł zadziałać, tylko że w niektórych autach jest on w kabinie po lewej stronie, w okolicach przedniego słupka i progu. W pobliżu - a właściwie poniżej rączki otwierania pokrywy silnika. W plastyku przykrywającym słupek powinno być okienko z klapką. Gdzie jest on usytuowany w 406 nie wiem. Musisz poszukać. Nie zawsze jest on czerwony. Niestety czasami ma kolor czarny, a sam przycisk wykonany jest z gumy.

Pozdrawiam
    romansu
    Level 15  
    Jest jak popatrzysz na zbiorniczek pompy hamulca u góry po prawej stronie.
    Sprawdź jeszcze włącznik pedału sprzęgła.