Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SE F305 nie ładuje baterii do pełna

Ptaku56 21 Sie 2010 13:53 1077 2
  • #1 21 Sie 2010 13:53
    Ptaku56
    Poziom 2  

Witam, mam problem z moim f305.
    Nie ładuje on od pewnego czasu baterii do pełna, zawsze coś w okolicach 85 % i twierdzi, że bateria jest w pełni naładowana.
    Główny wskaźnik pokazuje albo pełną baterię, do połowy rozładowaną lub pustą, w sumie to nie przeszkadza, ale te 85 % ;/
    Próbowałem na 4 różnych bateriach, zawsze to samo, na 100 % winny jest telefon, bo naładowałem moją baterię w fonie od dziewczyny do 100 i w moim też pisało 100 %
    Jak spadnie np. do 95% to i tak nie da się doładować do pełna, max 85, nawet dziwna rzecz się dzieje, mam pełną baterię, a f305 pod ładowarką zamiast ładować, rozładowuje do 85 i tu przestaje.

Nie pomogło rozkręcenie, czyszczenie fastportu, wgrywanie softa, najnowszego, potem nawet z modelu w395, choć działał i sobie go zostawiłem to też nic nie pomogło ;o
    Próbowałem nawet wgrać TA (Trim Area) od kolegi który też ma f305, też nie pomogło, nawet gorzej, fon wogóle nie bootował ;D
    Szczęście, że miałem kopię swojego.

Ma ktoś jakiś pomysł co z nim zrobić?

0 2
  • #2 21 Sie 2010 17:28
    sPeRaCz.PL
    Poziom 42  

W niektórych modelach SE (z tego co pamiętam w Twoim także) występował BUG związany z baterią. Nie chcę wprowadzać Cię w błąd, ale chyba Patch rozwiązywał ten problem - albo inna wersja oprogramowania. Poczytaj na CentrumSE - tam było to bodajże opisane.

Podobny problem związany z baterią:

https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.ph...&sid=ee6802ffca57dd294c0ecc6288b95de1#4168211

0
  • #3 21 Sie 2010 17:38
    Ptaku56
    Poziom 2  

Znam, bug ten był w k750 na starszych softach, gdy słuchało się muzyki, potem wyłączyło, to prąd był dalej pobierany z baterii i telefon krócej trzymał, patch gdfs załatwiał sprawę.

Ale to nie to ;/
    Tam baterię można było naładować do pełna.
    Nie narzekam na wytrzymałość telefonu.
    W każdym razie dzięki za chęci ;)

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo