Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zestaw głośnikow/kino domowe 5.1 do małego mieszkania

KajaSta 21 Sie 2010 16:45 1870 3
  • #1 21 Sie 2010 16:45
    KajaSta
    Poziom 2  

Hej.

Chce się zaopatrzyć (w końcu) z zestaw 5,1 do mojego domu mam mały pokój około 22m.

Kompletnie nie znam się na sprzęcie a nie chce kupić czegoś bo ładnie wygląda a jest lipny.

Mieszkam w Irlandii i będę kupować przez ebay lub allegro bo tu w sklepach mają straszne marże :(

Chciałabym wydać około 100e ale mogę negocjować jeśli będzie warto włożyć parę euro więcej. Nie musi być nowy po porostu ma grać a nie piszczeć.

W tym momencie do LCD mam podłączoną starą wierzę aiwa cx-nsz42ez i dobrze gra tylko jak szmelc wygląda z czarnym stolikiem dvd ps3 i tv.

No właśnie muszą być w czarnej obudowie na lakierze się nie jeździ ale musi to jakoś trzymać się kupy ;)

Czy polecacie jakieś konkretne modeli i marki czy może mam patrzeć w specyfikacji na konkretne parametry??

Dzięki z góry

0 3
  • #2 21 Sie 2010 23:25
    Pablo1964
    Moderator

W Polsce za 100 euro nie kupi się kina 5.1, które zabrzmi choćby porównywalnie do Twojej wieży. Potrafisz się pogodzić ze znacznym pogorszeniem jakości dźwięku?

0
  • #3 22 Sie 2010 00:23
    KajaSta
    Poziom 2  

ile radzisz mi wydać na to?

0
  • #4 22 Sie 2010 22:52
    Pablo1964
    Moderator

Sprawdź, ile kosztuje współczesny odpowiednik Twojej wieży i pomnóż przez trzy. Dlaczego - pisałem o tym tutaj.

0