Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

e107 - Theme by AGENT_VIPER_PL

agentviperpl 21 Sie 2010 19:00 15762 2
  • #1 21 Sie 2010 19:00
    agentviperpl
    Poziom 9  

Witam, nie wiem jak zmieniać pozostałe wygląd z motywy to co napisałem pod załączniku. :(

*w tym miałem problem z jak usunąć górny pasek klikanie na strona główna, forum i itd.
    **w tym miałem problem na dolny pasek żeby był podobny wygląd jak na górny pasek

*w tym miałem problem z wyświetlały nazwa użytkownika na czarno
    **w tym miałem problem jak zmienić wygląd wyświetlanie strony szary na czarno

*w tym miałem problem z wyświetlały napisy "test xd" i nazwa użytkownika na czarno
    **w tym miałem problem jak zrobić żeby było widać menu główne, chatbox i itd.

*w tym miałem problem z wyświetlały napisy "test xd" i nazwa użytkownika na czarno

e107 - Theme by AGENT_VIPER_PLe107 - Theme by AGENT_VIPER_PL
    *w tym miałem problem z żeby napisy wyświetlały na biało
    **w tym miałem problem z wyświetlały napisy "test xd" i nazwa użytkownika na czarno
    ***w tym miałem problem jak zrobić żeby było widać menu główne, chatbox i itd.

e107 - Theme by AGENT_VIPER_PLe107 - Theme by AGENT_VIPER_PL
    *w tym miałem problem z żeby napisy wyświetlały na biało

Program: XAMPP 1.73
    e107: Wersja 0.7.22
    Serwer: Apache/2.2.14 (Win32) DAV/2 mod_ssl/2.2.14 OpenSSL/0.9.8l mod_autoindex_color
    Wersja PHP: 5.3.1
    MySQL: 5.1.41
    Strona kodowa: utf-8

0 2
  • Pomocny post
    #2 21 Sie 2010 19:30
    LtLog
    Poziom 30  

Polecam dodatek do FF -> FireBug pozwala szybko ustalić które fragmenty stylu odpowiadają za wygląd danego obiektu, w czasie manipulacji szablonami niezastąpione narzędzie.

0
  • #3 23 Sie 2010 11:06
    agentviperpl
    Poziom 9  

dzięki LtLog od razu mi pomogło ;)

0