Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Fibaro Fibaro
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[sprzedam] cała elektronika, moduły TOYOTA SUPRA MKIV

FKTuner 21 Sie 2010 22:08 1523 1
  • #1 21 Sie 2010 22:08
    FKTuner
    Poziom 9  

Witam, mam na sprzedaż całą elektronikę z samochodu Toyota Supra MKIV (auto w wersji angielskiej kupione dla tylnego mostu, reszta na sprzedaż). Wymienione części mam w domu jest więc możliwość przesłania zdjęć, reszta siedzi w aucie w garażu i mogę zdemontować konkretną część na życzenie.

-Autoalarm AUTOWATCH 160RLi/T z kontrolą całego samochodu z IMMOBILIZERem, z czujnikami, 2 piloty, okablowanie, moduł czujników, brak syreny, polecam przeczytać opinie.

-Obrotomierz (+wskaznik zalaczonego biegu L 2 D N R P), prędkościomierz (w milach i kilometrach), wskaźnik poziomu paliwa i temperatury oleju, kierunkowskazy w obudowie, całość jak nowa, połączenia drukowane.

-Podświetlany moduł wentylacji+Klima: dwa potencjometry regulujące temperaturę i prędkość wentulatorów, wskażniki diodowe dookoła, Przyciski ogrzewania tylnej szyby, obiegu powietrza, trybu klimy, wł wentylatora, wł klimy, tryby nawiewu, wszystko sterowane elektronicznie wraz z modułem oraz Oryginalnymi przyciskami

-COMPUTER ASSY, SKID CONTROL 89541-14040 - Moduł ABS

-Deceloration sensor 89441-14010 - Żyroskop ABSu

-A\C Amplifier ECU 88650-14270 - sterownik klimatyzacji

-ANTENNA RELAY 85914-33010 - Moduł anteny, radia?

-Zegar cyfrowy, oryginalny TOYOTA 83910-14400

-Moduł komputera, wyświetlacz+ wskażniki silnika i oleju 83950-14010

-Moduł licznika kilometrów (cyfrowego z wyświetlaczem), włącznika świateł awaryjnych oraz reszty wskaźników (świateł, poduszki, akumulatora 83950-0112

Posiadam również wszystkie inne części, moduły, serwa, kompresory, a także potężne i dlugie wiązki różnokolorowych kabli!

CENY są do uzgodnienia, zapewniam, że bardzo okazyjne! Za całość elektroniki z samochodu (bez radia i wiazki ECU sterujacego praca silnika oraz swiatel i elektryki drzwi) 650PLN

• Fibaro
  • #2 22 Sie 2010 16:30
    _PREDATOR_

VIP Zasłużony dla elektroda

Brak cen /przykładowych/ i zdjęć, proszę poprawić poprzez edycję.

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo