Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Daewoo Lanos emulator immo & hc11f1-E87J

21 Sie 2010 23:38 8521 19
  • Poziom 14  
    Witam,czy ktoś posiada schemat wraz z wsadem emulatora immo DAEWOO do LANOSA 1.4 8V (Delco biała + czerwona wtyczka)?Motorolka HC11F1 maska E87J,potrzebny był by wsad z innej motki w celu porównania.W zamian za pomoc mogę podesłać schemat+wsad hex emulatora do Renault.
  • Poziom 14  
    jeśli ktoś posiada to poszę na email-a daro28elektro małpa wp.pl
  • Poziom 15  
    moge zrobic ten sterownik. schematu nikt ci nie da , zawartosci tez.
  • Poziom 14  
    Dzięki za propozycję ale jakoś sobie poradzę,schemat już mam a wsad do ATINNY zobaczymy może uda się załatwić...jak nie to mogę zawsze kupić gotowy już emulator...
  • Poziom 14  
    Temat w pewnym stopniu opanowany,odczyt motorolki hc11f1 to kwarc trzeba ustawić na 16MHz,ja na początku orginalny podmieniłem na 12MHz i też poszło.Niestety nogi musiałem unieść do góry bo mi XPROG-M nie chciał odczytać w układzie...ta sama sytuacja z XPROG-T i UPA...
    Adres zapisu w eepromie motki to FE 10 pierwsze cztery pozycje to kod immo,niestety bez emulator nie chce chodzić.Można dostosować do przyuczenia orginalnej puchy immo,czyli wpis FF FF(pięć razy wł/wył zapłon bez odpalania silnika) i gotowe.Warunek to sprawna antena i pucha immo.Ostatecznie założony kupny emulator i śmiga :)
  • Poziom 32  
    Przecież ten sterownik idzie bez emu.. No ale cóż.
  • Poziom 14  
    Tak bo mi po po zmianie na douczenie odpala tylko raz i wszystko wraca do pierwotnej postaci(box odłączony)...w adresie fe10 zarzuca mi całą linijkę bzdurami...co innego w corsie tam bez problemu więc robię coś nie tak...?
  • Poziom 33  
    Dobrze robisz, tu inaczej się nie da.
  • Poziom 32  
    Da się. Komórki dobre, ale trzeba zapisać coś innego niż ff. Niemniej jak zrobione to ok, pisałem tak dla informacji.
  • Poziom 14  
    ...ale mnie zaintrygowałeś Andiv z tym wpisem...przejrze jeszcze raz te wsady z motki i boxa może coś przeoczyłem...
  • Poziom 19  
    daro30elektro napisał:
    ...ale mnie zaintrygowałeś Andiv z tym wpisem...przejrze jeszcze raz te wsady z motki i boxa może coś przeoczyłem...
    Witam pytanko opanowałeś ten temat?
  • Poziom 14  
    Na dzień dzisiejszy nie kontynuowałem tematu z braku czasu ,autko odpalone na emulatorze wiec dopóki nie trafi się następny egzemplarz to nie kombinuje.Generalnie czekam na następną sztukę ale w przyszłym tygodniu będę miał Corsę B także z DELCO wiec w tedy będzie okazja z tym że corsę udało mi się już zrobić bez emulatora.
  • Poziom 33  
    Możesz trafić też na 27c256, nie tylko na F1.
  • Poziom 14  
    Akurat corsa tą którą będę miał ster czerwona plus biała wtyka to tylko F1 wchodzi w grę. trzy już zrobione i chodzą bez problemu
  • Poziom 19  
    ja carprogiem walczylem i wogule carprog niechce go ruszyc nawet nie zczytuje teraz odpalam xproga zobaczymy
  • Poziom 2  
    Witam wiem że dużo czasu upłynęło ale dostałem po dziadku Astrę bez kluczyków i stoi bez możliwości odpalenia mam xprog ale nie wiem jak zmodyfikować wsad aby odpalic sterownik Delco czerwona i biała wtyka z Motorola hc11f1 E87j wszelkie info proszę na zborowski78(malpa)gmail.com z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie
  • Poziom 19  
    CAR pass napisał:
    casting ruszysz to bez emu?

Przy tych informacjach, które podał na temat sterownika to nie wiem, ale może sprawdzić.
  • Poziom 18  
    Mam FSO na białej i czerwonej wtyczke 1.6 GSI i nie idzie na off bez emu