Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Autoalarm do Opel Corsa C z fabrycznym centralnym zamkiem...

22 Sie 2010 00:31 4179 2
  • Poziom 17  
    Jak w tytule....postanowiłem założyć autoalarm (MaxiPower) do Opelka...Problem polega na tym, że pilotem od autoalarmu chciałem zamykać również centralny zamek (firmowy) .....I tu zaczynają się schody.... Nigdzie nie mogę znaleźć firmowego schematu sterowania zamkami... W Haynes Manual podane jest , że ten schemat (central locking)zamieszczony jest na schemacie ( diagram) 17...
    Niestety schematy kończą się na 16.... tak jakby strona 17 celowo była opuszczona ( niezamieszczona)...Jak na 388 stronicowy podręcznik, brak tego właśnie schematu wydaje mi się co najmniej dziwny....
    Czy ktoś dysponuje tym schematem ???? Byłbym wdzięczny za udostępnienie...
    Nie wiem Czy na forum jest dostępny ten mnual Hayesa, ale jeśli są chętni to mogę załadować, choć w pdf ma to prawie 100 M....

Czekam na cenne rady......
  • Poziom 17  
    Nieśmiało zapytam ponownie ......
    Czy ktoś posiada pełny Haynes Manual do Opel Corsa C, a konkretnie z części elektrycznej diagram 17, na którym jest zamieszczony schemat centralnego zamka (central locking)
    W moim pdfie schematy kończą się na diagramie 16.... tak jakby schemat (diagram) 17 celowo był o nie zamieszczony...
    Byłbym bardzo wdzięczny za ten brakujący schemat....