Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Autostart folderu system32

Jörmungandr 22 Sie 2010 09:51 1134 2
  • #1 22 Sie 2010 09:51
    Jörmungandr
    Poziom 7  

Witam. wiem, że każdy kto ma choć minimalne pojęcie o komputerach, powinien sobie z taką sytuacją poradzić, no ale cóż...albo ja nic nie wiem na temat komp, albo przeoczyłem coś ważnego ;). Problem mam taki jak widać w temacie - podczas uruchamiania windowsa automatycznie otwiera się folder system32. Patrzyłem już przez msconfig czy wszystkie programy które próbują się uruchomić, rzeczywiście istnieją w folderze system32. Odpaliłem też HiJackThis, ale to również nic mi nie dało (jak już wspomniałem, bardzo możliwe że coś przeoczyłem). Dlatego też wrzucam log z HiJackThis w załączniku z nadzieją, że ktoś coś zauważy ;)

0 2
  • Pomocny post
    #2 22 Sie 2010 10:37
    WMichał
    Poziom 31  

Sprawdź czy w rejestrze nie ma wpisu z tym folderem: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

Być może jakiś plik z tego folderu był w auto starcie, którego usunąłeś i teraz otwiera się folder w której się znajdował.

0
  • #3 22 Sie 2010 15:23
    Jörmungandr
    Poziom 7  

ooo...no... jak mogłem zapomnieć o rejestrze?... nie ważne. dzięki wielkie :) sam przypomnialbym sobie o rejestrze dopiero po kilku dniach ;) Jeszcze raz dziękuję :)

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo