Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Behringer DJX 700 lub Reloop RMX-20

patryk5857 22 Aug 2010 12:07 2852 5
    patryk5857
    Level 10  
    Zastanawiam się nad kupnem używanego miksera Behringer DJX 700 lub Reloop RMX-20. Jakie są zalety a wady pomiędzy tymi mikserami. Który ma więcej efektów. ?
    michal94
    Level 15  
    RMX-20 nie ma wcale efektów, lecz wziąłbym jego, odstrasza mnie całe mnóstwo negatywnych opinii o mikserach z serii DJX behringera.
    _eddie_
    Level 33  
    michal94 wrote:
    RMX-20 nie ma wcale efektów, lecz wziąłbym jego, odstrasza mnie całe mnóstwo negatywnych opinii o mikserach z serii DJX behringera.

Z DJX to jedynie ta właśnie siedemsetka padała. DJX400 była nie do zajechania za śmieszne pieniądze. U mnie już kupę lat dwa śmigają bez najmniejszej usterki. Z tych opcji to RMX 20 niby mniej awaryjny ale bardzo szybko padają fadery. Jak ja bym miał kupować teraz coś do siebie to było by to minimum: DENON DN-X 100 czy 120(prosty ale nie do zajechania), ALLEN & HEATH xone 22 czy STANTON M207. Cenowo dużo więcej (o raz ;) ) ale jak to przeliczyć na serwisy, wymiany w latach to już inna bajka. Po taniości ewentualnie RELOOP RMX40 z racji posiadania efektora, takiej samej ilości wlotów co DJX 700 i mniejszej awaryjności. Masz na to jakiś określony fundusz?
    michal94
    Level 15  
    Quote:
    Mam do wydania 400zł.

Przejrzyj serię VMX, podobno najlepsza z mikserów behringer-a.
    pozdrawiam
    maciek_sl
    Level 14  
    Odradzam tego sprzedawce, kiedyś próbowałem kupić od niego owy mikser dla kolegi to kontakt tel. jest już dziwny koleś się rozłącza i w ogóle tak wiec uważaj kolego, poza tym nie wiesz co dostaniesz bo to co na zdjęciu to tylko obrazek a nie konkretny egzemplarz.Pozdrawiam