Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 5530 XM gniazdo Sim

22 Sie 2010 14:14 2859 4
  • Poziom 9  
    Witam,

z wlasnej glupoty uszkodzilem swoja nokie, mam bardzo stara ( 8 letnia ! ) karte sim, ktora ma dziure powyzej czytnikow. Po wlozeniu jej do mojej 5530 nie moglem jej wyciagnać, najprawdopodobniej dziura zahaczyła o gniazdo sim. probujac wydostac karte , najprawdopodobniej uszkodzilem cale gniazdo, gdyz po wlozeniu kazdej innej karty sim, telefon jej nie widzi i przechodzi automatycznie na offline.

podejrzewam ze konieczne jest wymiana gniazda karty sim.

nigdzie nie moge znalezc czesci zamiennych, a nie wiem czy moge probowac wstawic gniazdo od innego modelu.

moze ktos z was mial podobny porblem? moze ktos sie orientuje, ile serwis moze sobie zaspiewac za taka robote?

pozdrawiam,
    Copersss
  • Poziom 18  
    Witam.
    Jedynie gniazdo mozesz podlozyc od noki 5800 i 5230 tylko w tych sa takie cienkie gniazda SIM. Mozesz jeszcze sprobowac podlozyc od N81 lub N82
  • Poziom 9  
    Tyle to ja też wiem.
    Problem tkwi w tym ze nigdzie w sieci nie mogę znaleźć o żadnego z tych modeli.
    Z drugiej strony nie wierze ze jest to nie awaryjna część w tych telefonach i że nie produkują części zamiennych...

Serwis zapewne zaśpiewa sobie grubsza kasę, dlatego próbuje znaleźć jakąś alternatywę.
  • Pomocny post
    Poziom 33  
    copersss napisał:

Z drugiej strony nie wierze ze jest to nie awaryjna część w tych telefonach i że nie produkują części zamiennych...

Jest bardzo dobry niemiecki zamiennik tego gniazda :D
  • Poziom 16  
    Z tego co się orientuje gniazdo na sim w 5530 jest na taśmie.