Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem z wyświetlaczem nie gaśnie - laguna II 2001 1.9dci

22 Sie 2010 16:25 3959 3
  • Poziom 9  
    witam
    mam problem z wyświetlaczem na którym widnieje zegar i radio tzn. po wyciągnięciu karty radio nadal gra a wyświetlacz się świeci gdy wyłączę radio na guziku wyświetlacz nadal się świeci nawet po zamknięciu samochodu, co skutkuje tym (jak dzisiejszego ranka) ze pada akumulator. Nie wiem dlaczego tak się stało gdyż cały czas było tak ze jak kartę się wyciągneło to wszystko gasło.
    Może to mieć jakiś związek z tym ze montowałem hal holowniczy tydzień temu?lecz po zamontowaniu wszytko było ok.dodam jeszcze że wyciągany był miedzy czasie akumulator.
    proszę o pomoc...
    z góry dzięki
  • Poziom 16  
    Nie wylała się kawa bądz napój na czytnik karty?Zdemontuj czytnik jest tam zapadka która uruchamia akcesoria.
  • Poziom 10  
    Witam, podpinam się do tematu. Dzisiaj padł mi akumulator. po odpaleniu na krótko z innego akumulatora. Dodam jeszcze, że gościu pomylił bieguny plus poszedł na masę i na odwrót. Po dojechaniu do domu naładowałem akumulator i wieczorem zauważyłem, iż świeci się wyświetlacz, ale w samym radiu. Nie reaguje na przycisk ani na wyjęcie karty. Podejrzewam, iż przyczyna tkwi w zmianie biegunów, ale co zrobić z tym radiem, bo stale będzie mi rozładowywało baterię. Laguna 1,9 diesel 2002r. Czekam na cenne wskazówki, byle nie typu-,, odłącz Se radio”. :D
  • Poziom 42  
    Odłącz , wyjmij i napraw!