Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zasilanie sygnalowe inst gazowej audi 80

22 Sie 2010 18:57 1251 2
  • Poziom 2  
    Witam
    Jestem posiadaczem audi 80 b3 z silnikiem 1.9 o oznaczeniu SD, ostatnio padl mi przekaznik pompy paliwowej, ktorego jest jak na lekarstwo, przez co auto jest uziemione, bo przewody sygnalowe z instalacji gazowej byly podlaczone pod bezpiecznik pompki i teraz auta nie mozna uruchomic, bo nie dostaje sygnalu i nie przelancza na gaz (od nowosci:) czyli jak go kupilem byl odpalany na samym gazie).

I tu moje pytanie czy jest mozliwosc podlaczenia tych kabli sygnalowych, tak aby mozna bylo uruchomic auto?

Instalacja gazowa jaka ma zalozona jest to Blos, nie posiada zadnego sterownika, komputera, sa tylko 4 przekazniki i centralka we wnetrzu auta.
  • Poziom 18  
    do przelacznika powinie dochodzi kabel rezerwy, sygnal obrotow,+ po stacyjce i masa,,wychodzi kabel do zaworow gazowych i przekaznikow do rozcinania,pompe poliwa zrob jak byla fabrycznie.zrob jakies fotki lub opisz centralke
  • Poziom 2  
    wylada to tak, i wlasnie chodzi mi o te przewody w skrzynce bezpiecznikow one sa podlaczone pod bezpiecznik od pompy paliwa, przekaznik sie uruchamial i jednoczesnie wlanczal obwod na gaz.
    czy mozna naprzyklad podlaczyc te kable bezposrednio pod aku dodajac jakis przelacznik?