Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

pentagram cerberus p63810-0 lite gubi połączenie

szmaszmo 22 Aug 2010 21:14 876 1
    szmaszmo
    Level 1  
    Witam, posiadam router pentagram cerberus p63810-0 lite, działał ładne pare lat i no właśnie... działał. Dzisiaj rano zauważyłem że gubił połączenie bezpośrednio z komputerem po LANie dosłownie kilka sekund był internet i kilka nie było i tak w kółko pomyślałem, że dostawca no ale wróciłem wieczorem i widzę, że całkowicie stracił połączenie. Mam neta z UPC modem połączony z routerem w porcie WAN i komp stacjonarny po LANie. Po podłączeniu świeci w routerze tylko dioda zasilania rano świeciła jeszcze WAN i WLAN ale WAN co jakiś czas gasła a teraz jest zupełne echo, po bezpośrednim podłączeniu modemu z kompem net działa i jest ok moje pytanie czy router się spsuł? :) Dodam,że z 2 dni temu miałem remont w domu 2 x bezpośrednio z bezpieczników było wyłączane zasilanie z gniazdek i zastanawiam się czy coś przez to się nie stało. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    bogiebog
    Level 43  
    Sprawdż zasilacz:
    - albo weż inny zasilacz o takim samym napięciu i równej lub większej wydajności prądowej
    - albo pomierz napięcie zasilania przy podłączonym routerze i porównaj ze znamionowym jakie winno być.