Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

lewy przycisk myszy razer copperhead !!!

22 Sie 2010 23:33 2192 4
  • Poziom 2  
    Wiec mam taki problem ostatnio kupilem razera copperheada i bylem z niego zadowolony do czasu kiedy lewy przycisk myszy zaczol gorzej chodzic niz prawy tzn ze jak naciskal lewy to musze mocniej przycisnac a to jest juz utrudniajace jest jakis sposob na naprawienie tego przycisku?. Co powinienem zrobic zaniesc do jakiegos servisu gdyz mysz jest na 2 letniej gwarancji czy probowac sam naprawic o ile wogole sie da. Musi byc jakis sposob gdyz nie chce kupowac innej myszy gdyz ta nie byla tania.

Popraw niechlujstwo językowe w swoich wypowiedziach! Dostępny jest przycisk "Pisownia" lewy przycisk myszy razer copperhead !!! Regulamin pkt. 8.1, 15. [DriverMSG]
  • Poziom 21  
    cornx napisał:
    mysz jest na 2 letniej gwarancji

Jedno wyjście to jest kontynuować używanie w takim staniem, jak przycisk przestanie działać to oddać na gwarancję. Mógłbyś od razu oddać, ale nie wiem co z nią zrobią, a jak przestanie działać to przynajmniej naprawią albo wymienią.
  • Poziom 2  
    no tak planuje wlsnie oddac do jakiegos servisu tylko nie mam pojecia o kosztach i nie wiem czy mi przyjma ta myszke tam gdzie kupilem (i tu takie pytanie czy moga wziasc ta myszke do naprawy z tego sklepu gdzie kupilem jak mam gwarancje ?) a pomysl z uzywaniem myszki jest z jednej strony dobry gdyz tak jak mowiles moga naprawic lub wymienic ale wlasnie za nim ten przycisk sie calkowicie zepsuje moze troche potrwac a ja nie chce sie meczyc klikaniem.

Popraw niechlujstwo językowe w swoich wypowiedziach! Dostępny jest przycisk "Pisownia" lewy przycisk myszy razer copperhead !!! Regulamin pkt. 8.1, 15. [DriverMSG]
  • Poziom 21  
    cornx napisał:
    czy moga wziasc ta myszke do naprawy z tego sklepu gdzie kupilem jak mam gwarancje ?

To zależy od nich, zapytaj.
    Możesz nawet tak sobie klikać tym przyciskiem cały czas nawet jak nie używasz jej, to wtedy szybciej osiągniesz efekt nie działającego przycisku i oddasz do naprawy na gwarancję bez problemu.
  • Poziom 43  
    To nie podejdzie pod gwarancje. Reperuje piloty do suwnic, w ktorych przed końcem gwarancji psują się dużo mocniejsze guziki. To jest uszkodzenie mechaniczne.