Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

100 lat firmy Denon i jubileuszowa kolekcja produktów

pseven 23 Sie 2010 11:15 2412 2
  • 100 lat firmy Denon i jubileuszowa kolekcja produktów1 października 2010 roku minie 100 lat od założenia firmy Denon, w roku 1920, określanym mianem początku ery innowacji. Z tej okazji firma przygotowała jubileuszową serię produktów i specjalną witrynę internetową, dzięki której możemy poznać historię rozwoju firmy i nie tylko. Ekskluzywna kolekcja produktów upamiętniających 100-lecie firmy mam być ucieleśnieniem tradycji marki Denon. Kolekcja składa się z siedmiu komponentów, z których każdemu towarzyszy certyfikat i kolekcjonerska, ilustrowana publikacja o historii firmy i rozwoju techniki. Wśród produktów znajdują się: odtwarzacz SACD/CD oznaczony DCD-A100. Model ten wyposażony został w zaawansowany procesor AL32, przetwornik D/A o rozdzielczości 32-bitów i cz. próbkowania 192 kHz i patentowy mechanizm napędowy S.V.H.. Kolejnym elementem kolekcji jest wzmacniacz zintegrowany PMA-A100, wyposażony m.in. w obwód wejściowy UHC-MOS typu Single Push-Pull, precyzyjną konstrukcję redukującą drgania oraz złożony układ zasilania, oparty o dwa transformatory. Do jubileuszowych produktów należą również: odtwarzacz Blu-Ray oznaczony DBP-A100, 11-kanałowy (konfiguracja 9.2) amplituner kina domowego AVR-A100 oraz gramofon DP-A100. Wszystkie produkty jubileuszowe zostały indywidualnie testowane i objęte 5-letnią gwarancją.

Źródło:
    http://www.denon100.com/

Fajne! Ranking DIY
    O autorze
    pseven
    Tłumacz Redaktor
    Z wykształcenia - technik elektronik. Pasja - nowe technologie. Dla portalu Elektroda opracowuje informacje produktowe z dziedziny elektroniki, elektroniki przemysłowej. W zespole Elektroda.pl od 2009 roku.
    Specjalizuje się w: webwriting, tłumaczenia instrukcji obsługi ang-pol
    pseven napisał 8455 postów o ocenie 1503, pomógł 0 razy. Jest z nami od 2009 roku.
    pubus
    Poziom 30  
    Nigdy nie byłem za dobry z matematyki ale jak dla mnie to 100 lat minie w 2020 roku... no chyba, że firmę założono jednak w 1910 roku...
    markovip
    Poziom 34  
    Marka pod nazwą "Denon" powstała w 1939 roku, więc do setki trochę jej jeszcze brakuje - 29 lat...

Interesuję mnie jeszcze jedna ze specyfikacji: - Dwa transformatory z mocowaniem eliminującym utratę energii.
    Czyli co? Skonstruowali transformator idealny? - Należy im się Nobel!

Ach ten marketing...