Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dobór radia do 500zł (Alpine CDA-9812?)

23 Sie 2010 16:37 1849 5
  • Poziom 12  
    Witam, chce wybrać odpowiednie radio do zestawu Morel Dotech Ovation 6 + JL Audio Slash 300/2. Kwota to max 500zł, jedyne co interesującego spotkałem w tej cenie to Alpine 9812, Pioneer 77mp i 8400mp. O ile z Pioneerami miałem styczność to z Alpiną żadnego i nie chciałbym się zawieść. 9812 słynie z ostrej góry i tu pytanie jak to może się skomponować z resztą zestawu. Jeśli macie inne ciekawe propozycje w podanej cenie to chętnie rozważę, zależy mi tylko i wyłącznie na dźwięku, ale musi być mp3 i nie straszyć wyglądem i obsługą.
  • Poziom 18  
    JVC KD SHX701 - nawet za 400 zł idzie wyrwać, nowe kosztowało chyba ponad 2k zł.
  • Poziom 23  
    Według mnie z twoim zestawem alpine skomponuje sie idealnie.
    Morel i JL to "neutral" złagodzą alpinę na 100% :D
  • Poziom 12  
    Chodzi mi też o jakość, bo bardzo różne są opinie. Więcej jest dobrych, ale sporo ludzi twierdzi, że to niezbyt dobry wybór w tych pieniądzach. Proszę o więcej wypowiedzi ludzi obeznanych z tym radiem i z góry za nie dziękuję.
  • Poziom 21  
    Ja konsekwentnie bede twierdził ze to radio to kaszana,wygląd + logo robią z niego coś ludzkiego ale samo w sobie to pomyłka,szczególnie w prowadzeniu basu jak i wysokich- kupa gadżetów i nic więcej grać to wg mnie nie potrafi
  • Poziom 12  
    skarak_db napisał:
    Ja konsekwentnie bede twierdził ze to radio to kaszana,wygląd + logo robią z niego coś ludzkiego ale samo w sobie to pomyłka,szczególnie w prowadzeniu basu jak i wysokich- kupa gadżetów i nic więcej grać to wg mnie nie potrafi

Już widziałem twoją opinię i jak pisałeś wizycie w warsztacie i to między innymi dało mi do myślenia, ale chciałbym więcej opinii, najlepiej ludzi, którzy mieli porównanie, fajnie by było jakby ktoś mógł porównać do wymienionych Pioneerów lub niekoniecznie wymienionych.