Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Dobór radia do 500zł (Alpine CDA-9812?)

-NikuS- 23 Aug 2010 16:37 1909 5
    -NikuS-
    Level 12  
    Witam, chce wybrać odpowiednie radio do zestawu Morel Dotech Ovation 6 + JL Audio Slash 300/2. Kwota to max 500zł, jedyne co interesującego spotkałem w tej cenie to Alpine 9812, Pioneer 77mp i 8400mp. O ile z Pioneerami miałem styczność to z Alpiną żadnego i nie chciałbym się zawieść. 9812 słynie z ostrej góry i tu pytanie jak to może się skomponować z resztą zestawu. Jeśli macie inne ciekawe propozycje w podanej cenie to chętnie rozważę, zależy mi tylko i wyłącznie na dźwięku, ale musi być mp3 i nie straszyć wyglądem i obsługą.
    Sanei
    Level 18  
    JVC KD SHX701 - nawet za 400 zł idzie wyrwać, nowe kosztowało chyba ponad 2k zł.
    suzuki.gsx
    Level 23  
    Według mnie z twoim zestawem alpine skomponuje sie idealnie.
    Morel i JL to "neutral" złagodzą alpinę na 100% :D
    -NikuS-
    Level 12  
    Chodzi mi też o jakość, bo bardzo różne są opinie. Więcej jest dobrych, ale sporo ludzi twierdzi, że to niezbyt dobry wybór w tych pieniądzach. Proszę o więcej wypowiedzi ludzi obeznanych z tym radiem i z góry za nie dziękuję.
    skarak_db
    Level 21  
    Ja konsekwentnie bede twierdził ze to radio to kaszana,wygląd + logo robią z niego coś ludzkiego ale samo w sobie to pomyłka,szczególnie w prowadzeniu basu jak i wysokich- kupa gadżetów i nic więcej grać to wg mnie nie potrafi
    -NikuS-
    Level 12  
    skarak_db wrote:
    Ja konsekwentnie bede twierdził ze to radio to kaszana,wygląd + logo robią z niego coś ludzkiego ale samo w sobie to pomyłka,szczególnie w prowadzeniu basu jak i wysokich- kupa gadżetów i nic więcej grać to wg mnie nie potrafi

Już widziałem twoją opinię i jak pisałeś wizycie w warsztacie i to między innymi dało mi do myślenia, ale chciałbym więcej opinii, najlepiej ludzi, którzy mieli porównanie, fajnie by było jakby ktoś mógł porównać do wymienionych Pioneerów lub niekoniecznie wymienionych.