Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Netbook Samsung N210 -> podłączenie do Plasma TV

24 Sie 2010 11:19 2408 8
  • Poziom 10  
    Witam

Czy jest możliwość podłączenia tego netbooka do plazmy? Posiada on tylko jedno wyjście VGA (D-Sub) i ponoć nie ma TV-OUT'u? Na allegro znalazłem adapter VGA -> RCA lub S-Video ale niby wymaga TV-OUT.

Czy ktoś próbował podłączać takie coś do tv, czy to bedzie działać czy może jest jakiś inny sposób. Za radę z góry dzięki :)

Adrian
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    Podaj model telewizora.
  • Poziom 10  
    to jest panasonic viera 42'' nie pamietam dokładnie modelu ma wejscia HDMI , s-video, scart. Nie ma wejścia PC

lepiej filmy ogladac na 42'' niż na 10'' :)
  • Poziom 35  
    Zerknij do działu "RTV Użytkowy" i masz sporo odpowiedzi na Twój "problem".

Generalnie dziwne pytania zadajesz - polecam pierw poczytać wątki związane z Twoim TV (problemem). ;)
  • Poziom 10  
    Nie mam problemu z telewizorem, tylko z tego co czytałem na necie, kupie ten adapter to nie bedzie działał bo nie mam wyjścia TV-Out i pytam sie czy jest inne rozwiazanie, adapter nie jest drogi zamowie go sobie jak bede w domu i zobacze
  • Poziom 35  
    Zwykła przejściówka nic tu nie da (strata kasy). Potrzebny jest konwerter sygnału VGA na sygnał TV.
  • Poziom 35  
    Cytat:
    Konwerter nie współpracuje z niektórymi kartami graficznymi, zintegrowanymi z płytą główną komputera !!!

Jeśli nie jesteś pewien czy będzie on działał z Twoją kartą, zadaj pytanie sprzedającemu na e-maila!!!
  • Poziom 10  
    no fakt też to już zauważyłem i napisałem maila :)

dam znać w razie czego może komuś się przyda czy współpracuje to z Intel GMA 3150

Dodano po 13 [minuty]:

dobra, sorry że tak marudzę, ale chcialbym to jakoś wykonać
    znalazłem jeszcze zewnętrzny tuner telewizyjny który służy tak naprawde do podłączenia telewizji pod monitor ale :

Do tunera można podłączyć cyfrowe urządzenia video wyposażone w wyjścia SVIDEO (nowszego typu magnetowidy, odtwarzacze DVD, kamery cyfrowe, satelitarne tunery cyfrowe), standardowe analogowe urządzenia VIDEO , wyposażone w wyjścia VIDEO OUT (magnetowidy, odtwarzacze, starsze kamery VHS, satelitarne tunery analogowe), komputer PC oraz inne urządzenia pracujące w standardzie VGA.

http://www.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=Encore__ENXTV

i nie wiem czy takie coś by zadziałało?