Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Laptop Hp dv2000, brak obrazu, migająca dioda zailania

Setarkos 24 Aug 2010 11:37 4057 6
    Setarkos
    Level 18  
    Witam

Po włączeniu przycisku power, wentylator martwy brak obrazu, brak dźwików z głośników.

Miga dioda - led5 zasilania w przybliżeniu co 1s synchronicznie bez przerwy poza tym totalna martwica.

Co mu dolega?
    Setarkos
    Level 18  
    laptop rozebrany do gołej płyty wyłącznik/wygaszacz dawno odpięty oto jak wygląda podczas odpalania

Laptop Hp dv2000, brak obrazu, migająca dioda zailania Laptop Hp dv2000, brak obrazu, migająca dioda zailania

może coś przelutować ? mam 2 płyty tego modelu
    _1KOKO
    Level 33  
    Dziwnym trafem mam taką samą płyte przed sobą :) tyle ,ze tu sprawa była prosta ... 1 długi 2 któtkie . A jeśli chodzi o takie mrógania w hp to za zwyczaj cos z ramami, albo nie wykrywa albo sa uszkodzone , ps spróbuj na innych ramach i na każdym slocie osobno... tylko dziwi mnie brak dzwieków...

Ortografia do poprawki, niechlujstwo do likwidacji.

Matuzalem
    Setarkos
    Level 18  
    Ah te ramy są coraz gorsze padają jak muchy ;]

Dzięki za pomoc, kroczek do przodu

Po włączeniu zapala się dioda zasilania led5 i się świeci cały czas

Poza tym PCB trup, wentylator się nie kręci. Procek, grafa, mostek północny czy południowy nie grzeją się, nie reaguje napęd nie mruga dioda napędu, nie można go otworzyć, z głośniczków cisza.

ps. oj gdyby mi zagrała 1 długi dwa krótkie to by było dobrze, a nie jakieś rebusy tu odwala
    _1KOKO
    Level 33  
    Kolejnym krokiem może procesor? ;)
    Setarkos
    Level 18  
    to byłoby zbyt piękne

niestety nie w procesorze leży usterka