Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z internetem na Toshiba a300.

24 Sie 2010 11:43 1081 4
  • Poziom 9  
    Witam. Mam problem z internetem ponieważ strasznie mi muli (Netia 512kbps/s). Stony otwierają się wolno, pliki pobierają się z prędkością max 25KB/s a transfer nie jest stabilny i strasznie się wacha. O oglądaniu filmików na youtube nie ma nawet mowy. Na początku miałem stacjonarkę na XP i tam wszystko było OK. Potem kupiłem laptopa na Viście i przez rok wszystko spoko chodziło. Dopiero od dwóch tygodni coś się zrobiło i internet zaczą niesamowicie mulić. Myślałem że to może system więc zainstalowałem windows 7. Poinstalowałem sterowniki i to samo. Net dalej muli. Myślałem że może to być wina Neti ale modem podłanczałem na stary komputer i do laptopa u brata który ma też windows 7 i na tych dwóch komputerach wszystko śmiga transfer stabilny na poziomie 57KB/s podczas ściągania. Bardzo proszę o pomoc.
  • Poziom 15  
    Sprawdź komputer antywirusem, antyspywarem. Może jesteś częścią botnetu.
  • Poziom 9  
    System jest nowy i czyściutki. Ale dla pewnosci przeskanowałem komapa i nic nie znalazłem.
  • Poziom 15  
    A może masz coś z kartą sieciową?
  • Poziom 9  
    Ale jak to można sprawdzić. Niby wszystko jest ok. Niedawno zinstalowałem do niej nowe sterowniki. A pozatym modem mam podpięty przez USB a nie przez LAN i myślałem że może z tym USB jest problem ale gdyby tak było to chyba bym miał też problem z innymi urządzeniami podpinanymi przez USB takimi jak myszka czy drukarka.

Dodano po 3 [godziny] 7 [minuty]:

z kartą sieciową powinno być wszystko ok. Zaniosłem laptopa do kumpla który też ma netię tylko podłączoną przez router na kablu LAN. Wszystko u niego działa normalnie i przez kabel i przez wifi. Nie mam pojęcia co mi blokuje modem przecież na starym kompie z XP działa normalnie.