Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BMW E34 525 TDS ( uszkodzona automatyczna skszynia biegów )?

Dionizos_86 24 Sie 2010 20:43 2924 4
  • Poziom 9  
    Witam przedwczoraj wracając do domu nagle przestała mi działać skrzynia, mimo iż był na Drive wrzucił Neutral udało mi wrzucić wsteczny i wycofać na pobocze, włączyłem i wyłączyłem silnik i wrzucił jakiś wysoki bieg udało się nim dojechać lecz jechał powoli. Po jakiejś godzinie zszedłem do samochodu i nie działa już żaden bieg nawet wsteczny, dziś chciałem ją zaholować na warsztat ale skrzynia chyba się zablokowała i nie dało się jej nawet przepchać kawałek dalej, nigdy wcześniej nie miałem żadnego problemu więc czy może być tak że skrzynia totalnie padła proszę o jakąś pomoc.
  • Poziom 32  
    witam, ile masz km na tej skrzyni zrobione? kolor oleju ?, jezeli zrobiła sie mocna herbata i czuc spalenizna to niestety spalone sprzęgła i do mechanika trzeba , ile zrobilłeś na tym oleju w skrzyni km?, powodzenia
  • Poziom 26  
    Z opisu postu widać że nasza pomoc zda się na nic. Do mechanika z nią. A najlepsze jest to hasło "Automatyczna SKSZYNIA biegów"
  • Poziom 9  
    Przepraszam za te sz zamiast rz :) a co do oleju zrobione na nim było ok 8 tyś, czysty i nic nie śmierdziało spalenizną a skrzynia jest od nowości w tym aucie czyli 189 tyś.
  • Poziom 13  
    Typowe uszkodzenie dla tego modelu,każdy kto trochę zna BMW to wie że w 525 skrzynie padają jak kaczki,w twoim przypadku tarczki sprzęgła zatarte,i jak wynika z opisu ostro,przyczyna zabrudzony olej,w automacie co rok najlepiej wymieniać olej w skrzyni biegów i filtr i nie taniznę,jak chcesz jeździć to lejemy dobry olej to nie są takie duże pieniądze,wydasz 150 i masz spokój