Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hevet digital 800 brak połączenia przez rs232

24 Sie 2010 23:53 1176 2
  • Poziom 2  
    Dostałem niedawno taki tuner. Dokupiłem do niego taki kabelek: Link. Niestety komputer nie wykrywa tunera żadnym z programów. Próbowałem połączyć się za pomocą Delty, kilkadziesiąt razy włączałem tuner, aby trafić na odpowiedni moment i załadować inny soft,ale to na nic. Później próbowałem Skymax managerem, tutaj wykrywa mi tuner tylko jeżeli zaraz po włączeniu tylnym włącznikiem wybiorę opcje ,, sprawdź odbiornik na połączenie''. Wyświetla się informacja że odbiornik jest kompatybilny z programem. Później, już nic nie działa. Próbuje załadować nowy soft i zero reakcji, dopiero gdy wyłączam napięcie zaczyna się przesył danych. Próbowałem też PClinkiem. Poza tym mam zainstalowany UserPort.
  • Poziom 19  
    Witam , proponuje wymianę układu do obsługi portu RS232 najprawdopodobniej jest tam układ z serii MAX232 lub jego odpowiednik (jest ich sporo łącznie z układami 3V) ale z tego co jest w większości tunerów nowy soft najlepiej załadować jtagiem (JTAG)
  • Poziom 2  
    Musze chyba spróbować na jakimś innym kompie z portem com.W tej chwili skymanager wysyła do odbiornika jedynie klucze.Przy próbie wysłana softu lub listy wskakuje błąd "Packet crc error".