Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Canon ip4700 nie drukuje kolor bk (czarny foto)

25 Sie 2010 11:27 2365 1
  • Poziom 2  
    Witam
    Posiadam drukarke canon pixma ip4700. Niedawno zrobiłem test dysz i zauwazyłem ze nie drukuje wogóle paska z kolorem bk.
    Dodam ze przeprowadzałem udrażnianie głowic wszystkimi juz chyba sposobami opisywanymi na forum tzn. kąpiel we wrzątku, w płynie do udrażniania, w denaturacie.
    Przyznam ze mało drukuje zdjęc glownie tekst a kolor bk słuzy do drukowania zdjec wiec mysle ze zasechł.
    Jak jeszcze mozna udrożnic ta glowice chyba ze problem tkwi w czyms innym.
    Czy moze miec na to wpływ uszkodzony kartridz.Zauwazyłem ze gąbka w kartridzu bk nie jest całkowicie nasączona a tylko do połowy od wylotu tuszu.
    Czekam na jakies porady. Z góry dziękuje.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 9  
    Czy udało się rozwiązać problem ? Mam tak samo w MP640 i IP4700. Zmieniałem głowice to w jednej odrobinę drukuje CYJANU. Nie wiem w czym problem bo udrażniałem odpinałem elektronikę i kąpałem plastik pod ciepłą wodą i nic. Może Canon jakoś zdalnie blokuje ? Czy to realne. Bo jak to wytłumaczyć że w dwóch drukarkach jednocześnie. Zmieniłem tylko tusze na te same co używam przez cały czas.