Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zmiana Visty na Win7 problem z karta graficzną i sterami

[cod3r] 26 Aug 2010 00:04 1403 4
    [cod3r]
    Level 12  
    Witam,
    Na wstępie dodam że zanim tego posta napisałem to trochę przeszperałem w google ale problem nadal jest.
    Zmieniłem dziś Vistę na Windowsa7 i wszystko działa jak należy natomiast mam problem z kartą graficzną (NVIDIA GeForce 8600M GT GPU). W menedżerze zadań wyświetlana jest tako "Standardowa karta graficzna VGA". Chcąc zainstalować te sterowniki NVIDIA dostaję taki komunikat:

Instalowałem też sterowniki chipsetu. (pierwsze z listy)

Odnośnie sprzętu to daje screeny z CPU-Z:
    jackasse
    Level 12  
    Mogłeś dać normalną rozpiskę, a nie zdjęcia. To odnośnie konfiguracji sprzętowej. A teraz inna sprawa. Zmieniłeś system i masz wersje 32-bitową czy 64-bitową ? Bo sterowniki ściągasz dla 32-bitowej, a jeśli masz inną może być problem z kompatybilnością. I czy nie masz sterowników na płycie wraz z laptopem ?
    [cod3r]
    Level 12  
    Tak, mam wersję 32-bitową natomiast mam też możliwość obsługi programów 64-bitowych. Kupując laptopa nie miałem żadnych płyt, Vistę sam sobie zgrywałem z dysku na nośniki DVD.
    Zanim zainstalowałem Win7 ściągnąłem doradcę uaktualnienia Win7 i przy karcie graficznej było info że nie ma informacji na ten temat jeśli chodzi o stery, ale przecież stery jak nic są w necie do mojej karty, tylko pytanie dlaczego on ją wykrywa jako Standardową kartę graficzną VGA, a nie jako GeForce 8600M GT GPU?
    Dodam jeszcze że laptop to Sony Vaio VGN-AR61S.
  • Helpful post
    childmaker
    Level 35  
    Sprawdź identyfikator wystąpienia urządzenia i poszukaj na tej stronie Link.
    [cod3r]
    Level 12  
    Problem rozwiązany, dzięki za pomoc.