Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SE 550i nie zapisuje zdjęć

26 Sie 2010 11:49 1388 6
  • Poziom 9  
    Mam problem z telefonem SE 550i. Mianowicie nie zapisuje zdjęć. Gdy wykonam zdjęcie wyświetla się napis "Zapisywanie" i po chwili pokazuje się zdjęcie na ułamek sekundy. I nie zapisuje się (na tel.). Resetowałem ustawienia ale to nic nie daje. To nie jest mój ja tylko naprawiam. Z tego co wiem został zalany. A np.: gdy robię zdjęcia programem do "poprawy" twarzy to da się je zapisać. Czyściłem go alkoholem (nie zapisywał wcześniej). Próbowałem szukać czegoś w ustawieniach ale to nic nie dało. Z góry dziękuje za pomoc.
  • Poziom 42  
    A jak wygląda sytuacja z zapisywanie na kartę pamięci ?
  • Poziom 42  
    Wgraj soft - kompletnie wszystko (MAIN+FS+CUSTOM), jeżeli to nie rozwiąże problemu, będzie trzeba zidentyfikować usterkę sprzętu.
  • Poziom 31  
    Działo się tak czasami przy złych sterownikach do aparatu. Full flash i powinno ruszyć.
  • Poziom 24  
    Witam wszyskich
    Spróbuj podmienić sterowniki aparatu na standardowe, jeśli nie pomoże to tak jak koledzy wyżej radzili full flash
  • Poziom 9  
    Rozwiązuje:
    Wszystko działało do zalania wodą (o czym chyba zapominałem napomknąć) Więc zmiana/reinstalacja softu nie pomoże. Więc dziękuje za zainteresowanie.